Wpis z mikrobloga

Mireczki będzie kolejna #afera ( ͡º ͜ʖ͡º) była ostatnio SKODA teraz jest NC+. Mój brat podpisał kiedyś umowę na czas określony z NC+ dodatkowo kupił pakiet sportowy, po zakończeniu umowy poszedł przedłużyć umowę która miała na niego czekać w salonie, na miejscu okazało się że umowa nie jest gotowa, więc wrócił do domu, zauważył po paru dniach że sygnał cały czas jest i ma inne pakiety których nie zamawiał więc dzwoni do centrali i dowiedział się że "przecież Pan podpisał" i teraz co się okazało... kierowniczka salonu PODROBIŁA PODPIS by wysłać umowę do centrali w terminie, sprawa została zgłoszona na policje, trwało to kilka miesięcy, wzywali brata by przepisywał jakieś teksty dla grafologa. Dzisiaj miał zgłosić się do komendy, grafolog potwierdził że podpis nie należy do brata i jest podrobiony ( ͡ ͜ʖ ͡) szykuje się sprawa w sądzie. #oszukujo #afera #ncplus

K.....G - Mireczki będzie kolejna #afera ( ͡º ͜ʖ͡º) była ostatnio SKODA teraz jest NC...

źródło: comment_qrH5JiEW7U1uMz9GS4vTl4B04F3lTfYP.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
@KamDG: to nie do konca wina samej telewizji, a pracowniczki/wlasciciela salonu.
ale... ujebcie ich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

denerwuje mnie, ze nie moge sobie kupic pakietu sportowego za +/- 30zł, tylko musze dołożyć kolejne 40 na podstawowy pakiet (razem 70) i do tego puszcza mi mecz pilkarski na kanale, ktorego nie kupilem, ALE mam pakiet sportowy XD

fuck logic level nc+, nienawidze ich ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
  • 0
1.Gowno pracownik w punkcie zarabia za przedłużenie umowy. Najwięcej hajsu za pozyskanie nowego klienta.
2. Baba będzie miała #!$%@?, nawet nie z nc+ będziesz się sądzić.
3. Umowa zostanie anulowania i tyle
@KamDG
  • Odpowiedz
@KamDG: to samo było w przypadku mojej mamy i sprawą z Netią rozwiązali umowę telefon działał dalej a rachunki przychodziły w najlepsze. Byłem na komendzie z rodzicami zbierali od nas podpisy kazali przepisywać kawałek tekstu no i okazało się, że faktycznie podpis nie pochodził od nas tylko ktoś go za nas podrobił anulowali tą resztę do zapłaty i tyle ani przepraszam ani nic #!$%@? #!$%@?
  • Odpowiedz
a także okoliczności powstania zapisu i stan emocjonalny autora


@KamDG: Hehe.. Juz widze jak podczas tej godziny stosowali rozne fortele, by zmieniac stany emocjonalne:

- jestes brzydki
- kocham cie
- szybciej pisz debilu
- ooo, ale z pana atleta
itd.

xD
  • Odpowiedz
A mi trochę smutno się zrobiło. Wyobraziłem sobie, że kobieta po prostu wykminiła sobie w tej swojej główce, że robi gościowi przysługę, podpisując za niego, żeby nie musiał iść do salonu drugi raz.
  • Odpowiedz
  • 0
ych nie chciała, miała polecenie zapłaty za faktury i po kilku miesiącach o

@Kazmierz: Tak działa na człowieka praca prowizyjna. Każdy, dosłownie każdy jest dla Cb "ofiarą" do skrojenia(należy być wilkiem sprzedaży - "twardym trzeba być, a nie miętkim"), oczywiście jak chcesz zarobić jako pracownik xd

Nie tak działa praca prowizyjna tylko tak działa głupota takiego sprzedawcy.
Ja staram się być wilkiem sprzedaży bo pracuję powiedzmy, że na prowizji, a jednak
  • Odpowiedz