Wpis z mikrobloga

@kynx: O, następny wielbiciel ruskiego mira się odezwał, dla którego inwigilacja opozycji to coś normalnego. Uprzejmie informuję, że za to się idzie siedzieć. Uprzejmie też proszę o zacytowanie z podaniem źródła, jak to inwigilowane osoby 'nawoływały do puczu'.
@Andreth: Obudź się wreszcie. Inwigilowanie opozycji jest też stosowane w demokratycznych krajach. Dorośnij wreszcie i przestań wierzyć w jednorożce.
Zresztą Twoi idole robili to samo nachodząc np. uczestników MN.
@Andreth: Wiesz jaka jest różnica między nami że ja mam Rigicz przyznać że inwigilacja organizatorów protestów czy to prawackich czy lewackich to #!$%@?. Ty tego nie masz, tylko wojenki ideologiczno-polityczne ci w glowie, dlatego nigdy się nie dogadamy.
Wiesz jaka jest różnica między nami że ja mam Rigicz przyznać że inwigilacja organizatorów protestów czy to prawackich czy lewackich to #!$%@?. Ty tego nie masz, tylko wojenki ideologiczno-polityczne ci w glowie,


@Sagitarius: Ma pan dowód? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy ja w ogóle coś pisałam o inwigilacji za peło? Pisałam, ze inwigilowanie posła opozycji to grubszy skandal.

dlatego nigdy się nie dogadamy.


Rozmawiaj ze mną, nie