Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem brzydką kobietą w wieku 31 lat.
Na nic dbanie o siebie,super ciuchy, makijaż, długie włosy. I tak jestem co najwyżej 4-5/10.
Całe życie poza zainteresowaniem mężczyzn i w cieniu atrakcyjnych koleżanek.
Do tego teraz jeszcze jestem stara.

Od kilku dni mam ochotę rzucić się pod przejeżdzający tramwaj.
Tak ciężko walczyłam, by wygrać życie, ale i tak #!$%@? z tego wyszło.
Jako brzydka, wrażliwa kobieta czuje się skazana na porażkę.
Na nic towarzyskość, inteligencja, dobre serce i zadbanie gdy mam twarz jak anna grodzka a figurę jak kloc, mimo braku nadwagi.

Jak mogę znaleźć sens życia mimo bycia genetycznym przegrywem?

#przegryw #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 37
  • Odpowiedz
Nic sie nie martw. W moim gronie jest pelno takich osob. Moze postaraj wychwycic u swoich znajomych podobne sytuacje i poznac sie blizej. Pamietaj przegryw do przegrywu razem dadza wygryw
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak szczerze to zawsze da się upięknić, chyba, że się ma poważną wadę genetyczną. Taka Lewandowska wyglądała w młodosći, mimo uprawianego sportu, na 3/10. Jak będziesz się ruszała i znajdziesz styl ubioru który podkreśli atuty będziesz conajmniej 6/10 jak nie masz FAS czy czegoś w tym stylu. #!$%@?ąc już od wyglądu, znam kilka brzydkich dziewczyn które złapały facetów 9/10- przystojnych i wykształconych. Tylko, że one nie były malkontentkami, a
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przestań być wrażliwa
zostałaś zaprogramowana przez naturę żeby chcieć mężczyzny i ona również nie wyposażyła Cię w atuty do zdobycia tego mężczyzny. kiedy uświadomisz sobie, że nie ma w tym Twojej winy, łatwiej to zaakceptujesz i wyznaczysz sobie inny sens życia niż tylko pożądanie samca.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jedź w podróż przez cały świat. Jak sama mówisz nie masz nic do stracenia. Czytałem o tym, że wiele osób tak znalazło swój sens życia, w sumie druga część zginęła, ale nie masz nic do stracenia jak mówisz. Opieranie życia na ludziach w około nas jest zdradzieckie.

PS sam poważnie myślę nad miesięczną podróżą
  • Odpowiedz
Musisz czekać na kogoś dla kogo kobiecość nie znaczy tylko dobry wygląd czy figura (òóˇ) Miłość może sama przyjść. Ostatecznie spróbuj szybkich randek.
  • Odpowiedz