Wpis z mikrobloga

Wpadłem właśnie na pomysł jak rozwiązać problem wrzucania narkotyku do drinków w klubach...
Podczas podawania drinka należy założyć na otwór szklanki jakąś bardzo delikatną folię (np. Aluminiową) i po środku tej folii powinna być przyklejona słomka, której końcówka powinna być zaklejona i mieć powiedzmy ze dwie dziurki aby dało się pić, ale nie dałoby się wrzucić tam tabletki ani wsypać żadnego proszku.
#pomysly #gwalt #narkotyki #mysltechniczna
  • 9
@Wons1k

słomka, której końcówka powinna być zaklejona i mieć powiedzmy ze dwie dziurki aby dało się pić


To przez te dziurki się wrzuci.

nie zawsze da się zostawić napój bez nadzoru pod wpływem alkoholu


Rozwiń tę myśl.
via Android
  • 0
@sorhu żeby wrzucić coś przez dziurki o promieniu ok. 0,5mm to trzeba się nieźle nagimnastykować.

Rozwiń tę myśl


Czy muszę tłumaczyć działanie alkoholu na człowieka? Jeśli dużo się wypije to ciężko zapamiętać gdzie się na przykład zostawiło drinka. Przynajmniej ja tak mam
@Wons1k: > żeby wrzucić coś przez dziurki o promieniu ok. 0,5mm to trzeba się nieźle nagimnastykować.
Strzykawka, mniej dyskretne niż tabletki/proszki, ale da radę.
@Wons1k
To jak ktoś się nie potrafi kontrolować, to żadne zabezpieczenia mu nie pomogą.
Zostawiasz drinka bez nadzoru, to go już nie pijesz. Kropka.
via Android
  • 0
@skrtrk strzykawka jest bardziej zauważalna, poza tym podejrzewam, że w tych większych klubach przed wejściem są wykrywacze metalu albo ludzie którzy przeszukują kieszenie. Jeśli nie, to takich ludzi zatrudnionoby. Powstałyby nowe miejsca pracy... Same korzyści