Wpis z mikrobloga

Jak już są te tytuły znalezisk to chociaż bez błędów, bo wyskakują takie kwiatki jak najleprzy i szbyciej.

Wyniki oscylują mi w granicach 2800, a tam ktoś 3100 walnał skubaniec.
Wg punktu 24 regulaminu: Organizator może wykluczyć KAŻDEGO bez ŻADNEJ odpowiedzialności, bo "naruszył zasady dobrych obyczajów".

Ja podziękuje za konkurs w którym zwycięzca jest wybierany przez organizatora, w porozumieniu z adminem.

BTW Usunięcie podanego przez nas adresu email, jest możliwie poprzez wyraźne żądanie do administratora, którym jest polkomtel sa. Znacie jakąś skuteczną metodę drogą elektroniczną na konkakt z nimi?
Potwierdzam, że czasami polskie znaki nie wchodzą. Tzn jak nie wchodzą to do końca czasu już nie możesz go wpisać i przegrywasz bo czas się kończy. Zwłaszcza na 1 i 2 poziomie to widać, bo czasu jest dużo więc można wiele razy próbować wpisać polski znak...
1. żeby zrobić polskie znaki, trzeba naciskać LEWY ALT! a powinien być naciskany PRAWY

2. za każdym razem kiedy naciskam spację okno przewija się na dół, WTF?! (chromium)

3. Nokia?! a fe! Mój obecny telefon w zupełności wystarczy (Mam HTC T7272)

4. korzystając z odkrycia użytkownika "dzien_dobry" zapewne zwycięzcą będzie syn/córka/żona/szwagier/brat/siostra/teściowa(sic!)/kuzyn(-ka)/siostrzeniec/bratanek osoby która jest "WażnąOsobąNadzorującejTenKonkurs".

Więc, wyrocznia mówi: "THE CAKE IS A LIE!!!"
co za gość :D

@DaemonKazoom:

jak masz telefon który w zupełności wystarczy to po cholere sie plujesz? :)

o tak... przekręt na skalę światową! już słysze ten złowieszczy śmiech grupy trzymającej władzę wywołany przez oszukańcze wygranie telefonu za 500zł :D