Wpis z mikrobloga

@SHOGOKI: ale jak za dużo osób weźmie udział, to większość wytworzy sobie negatywne skojarzenia z 36 6, bo nie wygrają! a jak udział weźmie mniej osób, to większa ich część wytworzy sobie pozytywne skojarzenia, bo większa część wygra! dead simple!
@SHOGOKI: bo to jest kampania kierowana, a nie masowa. wydaje mi się, że głównym jej targetem są ludzie z bananogórkami w avatarze, więc reszta nie ma co zaglądać.
@Krasiu: nie przejmuj się. będą pewnie kiedyś inne konkursy.

ogólnie to nie ma co się za ten konkurs zabierać, praktycznie nie da się w nim wygrać, lepiej od razu iść przeglądać wykopalisko czy coś...
w ogole to coś mi nie pasuje, na 1 poziomie sie pomyliłem ale miałem prawie 460 punktów, nastepny raz nie pomyliłem sie ani razu na 1poziomie i wyszło max 450... ??
denerwują mnie błedy w tytułach znalezisk, jest napisane powiedzmy "ściagniete" i od razu wpisuje też "ą" którego nie ma... brakujący literki też sie zdarzały :/
@skarekrow: to są takie przeszkadzajki co by za łatwo nie było ;>

najlepsze jest to, że trafiłem na tytuł własnego znaleziska i skapnąłem się że zrobiłem w nim literówkę :D
@Krasiu: wg zasad można zdobyć 3800 pkt, ale jest to niemożliwe, bo musiałbyś każdy tytuł wpisywać w nieskończenie krótkim czasie. teoretyczną maksymalną ilością punktów (przy wpisywaniu każdego tytułu poniżej 1 sekundy, bez błędów - niemożliwe) jest chyba 3650, ale nie ma szans by ktokolwiek osiągnął chociaż 3500
fuu a ja nie mam polskich znakow... znaczy czasem mam a czasem nie mam... windows mnie nie lubi a informatyk ze mnie kiepski... ale uwierzcie mi- rozwalil bym wszystkich gdyby nie to. Gdzie moge odebrac nagrode? :)