Wpis z mikrobloga

W weekend odwiedziłem moich przyjaciół, a bardzo ostrożnie używam tego słowa.

Prezentuję Wam mojego przyjaciela: #!$%@?.

Prawdziwy #!$%@?.

Widzicie tego grilla?

Sam go zbudował z kostki brukowej, którą dali mu budowlańcy przy remoncie drogi :D Chodniczek oczywiście tak samo.

Grill ma ruchomy ruszt, wajchą można regulować wysokość.

Te doniczki po lewej stronie grilla widzicie? Fajne?

To są szmaty zamoczone w cemencie :D

W tle po prawej widać proces "produkcji" kolejnej, czerwonej. Schnie.

Gdy remontował piętro domu, za "stelaż" czyli konstrukcję pod okno Velux miał zapłacić 800 zł, to sam skonstruował z drewna, dziś po kilku latach trzyma się idealnie.

Kupił projektor i wykonał do niego ekran o wielkości 120 cali, swoją drogą całe piętro domu zaprojektował pod ten projektor i tak ogromny ekran.

Mógłbym tak długo.

Czego się nie chwyci, to robi porządnie i mu wychodzi. Przy okazji jest domorosłym informatykiem, sieci, programowanie, projektowanie CAD, żaden problem. Prawie 20 lat po ślubie, a żona i córka wciąż wpatrzone w niego jak w obrazek. A on w nie także.

Aww <3 #feels

#ciekawostki #dyi #truestory #zainteresowania #majsterkowanie
Pobierz Mordeusz - W weekend odwiedziłem moich przyjaciół, a bardzo ostrożnie używam tego sło...
źródło: comment_lvyoeLeVYwAPeiXho2VWpJ8URRg0leua.jpg
  • 132
@Tomo_BiF: @Mordeusz: Zupełnie jak mój starszy. Też zbudował dom, ba nawet rynny samemu zrobił bo pracował w blacharni gdzie robił obudowy do termoizolacji, przez co każdą rzecz z kawałka blachy dorobi, od progów do samochodu, przez karmiki dla ptaków, doniczki, wędzarnie, lampy, wszystko z blachy xD Ostatnio stwierdził, że jego nową pasją jest drewno, po 40 latach gięcia blach xD I robi teraz altanki, garaże, donice, ławki, studnie, stoły, cokolwiek
@Eternit_z_azbestu kurde, rynny, okna, a żeby mieć drzwi to ścięli drzewo i deski sami robili z których ulepili drzwi. Stropy mam z szyn kolejowych i nawet nie chcę myśleć jak oni to wciągali na górę :)
Pozdro dla Twojego ojca, powiedz mu że ktoś tam w internecie podnieca się grillem z kostki xD
@Mordeusz nie zebym umniejszal Twojemu przyjacielowi ale zrobienie takiego grila i wylozenie kostki to raczej nie problem :D sam zbudowalem duza paradna szopke a moja mama pol ogrodu "wymurowala". Mam duzego grila z kamienia polaczanego z oczkiem wodnym i malym "wodospadem". Wszystko dzielo 50 letniej kobiety ktora nie uzywa internetu zeby zdobyc wiedze :P
@Mordeusz po powrocie do Polski chce zbudowac wedzarnie z piecem do pizzy, cegle i dachowke juz mam, potrzebny mi czas, jak jestes zainteresowany i bede pamietal to Cie zawolam jak wrzuce efekty jesli lubisz takie rzeczy
Nigdy w tym kraju nie będzie dobrze skoro szacunek i poklask zbierają takie właśnie #!$%@?. Żeby gospodarka się rozwijała trzeba dać innym zarobić. #!$%@? dla mnie jest facet który świetnie zarabia i daje zarobić innym. W tym przypadku koleś powinien nająć jakiegoś gościa który postawiłby mu grilla, kupić te #!$%@? doniczki i stelaż.