Wpis z mikrobloga

W weekend odwiedziłem moich przyjaciół, a bardzo ostrożnie używam tego słowa.

Prezentuję Wam mojego przyjaciela: #!$%@?.

Prawdziwy #!$%@?.

Widzicie tego grilla?

Sam go zbudował z kostki brukowej, którą dali mu budowlańcy przy remoncie drogi :D Chodniczek oczywiście tak samo.

Grill ma ruchomy ruszt, wajchą można regulować wysokość.

Te doniczki po lewej stronie grilla widzicie? Fajne?

To są szmaty zamoczone w cemencie :D

W tle po prawej widać proces "produkcji" kolejnej, czerwonej. Schnie.

Gdy remontował piętro domu, za "stelaż" czyli konstrukcję pod okno Velux miał zapłacić 800 zł, to sam skonstruował z drewna, dziś po kilku latach trzyma się idealnie.

Kupił projektor i wykonał do niego ekran o wielkości 120 cali, swoją drogą całe piętro domu zaprojektował pod ten projektor i tak ogromny ekran.

Mógłbym tak długo.

Czego się nie chwyci, to robi porządnie i mu wychodzi. Przy okazji jest domorosłym informatykiem, sieci, programowanie, projektowanie CAD, żaden problem. Prawie 20 lat po ślubie, a żona i córka wciąż wpatrzone w niego jak w obrazek. A on w nie także.

Aww <3 #feels

#ciekawostki #dyi #truestory #zainteresowania #majsterkowanie
Mordeusz - W weekend odwiedziłem moich przyjaciół, a bardzo ostrożnie używam tego sło...

źródło: comment_lvyoeLeVYwAPeiXho2VWpJ8URRg0leua.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o #!$%@?, koles zrobil grilla z 20 kostek brukowych


@WyczesanyCzesiek: O #!$%@?, koleś napisał komcia na wypoku.

Dajesz z tym, co zrobiłeś, jeśli będzie zajebiste, będziesz w gorących, a nie opryskujesz innych jadem ze swoich kompleksów
  • Odpowiedz
Dajesz z tym, co zrobiłeś, jeśli będzie zajebiste, będziesz w gorących


@Mordeusz: człowieku, jak ty za #!$%@? uważasz gościa który potrafi zlepić 20 kostek brukowych to tylko świadczy o tym, że to pokolenie nie ma szans przetrwać, #!$%@?, przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i czym się jarasz, skonfrontuj to z tym, z czym musieli się mierzyć chociażby nasi rodzice, nie mówiąc o dziadkach. Jak nie potrafisz pojechać do Castoramy,
  • Odpowiedz
człowieku, jak ty za #!$%@? uważasz gościa który potrafi zlepić 20 kostek brukowych to tylko świadczy o tym, że


@WyczesanyCzesiek:

...#!$%@? a nawet do dwudziestu nie umiesz policzyć, Einsteinie
  • Odpowiedz
...#!$%@? a nawet do dwudziestu nie umiesz policzyć, Einsteinie :D


@Mordeusz: no, 96 kostek, 24 rządki po 4 kostki, serio wyzwanie... nie graj z dziećmi w Jengę bo cię przerośnie. #!$%@? pokolenie "bohaterowów domu" z leroy merlin, bo potrafią śrubkę wkręcić
  • Odpowiedz
Przed chwilą pisałeś, że 20 kostek, a teraz masz ponad 4x tyle.


@Mordeusz: straszna różnica, idź być przegrywem gdzie indziej, albo nie - idź do castoramy, kup 2 deski, 4 wkręty i śrubokręt - wierzę w ciebie, potrafisz!! skręcisz te deski, dasz radę! a później wrzuć na wykop jakim jesteś #!$%@?
  • Odpowiedz
straszna różnica, idź być przegrywem gdzie indziej


@WyczesanyCzesiek: Znasz to określenie pewnie z autopsji, przykro mi, dosrać 4x mniej kostek a później tak jechać ad personam, no najgorszy by się wstydził tak zrobić uczeń podstawówki, że sam się tak jebnął, no ale widzę, że poszerzają się moje horyzonty.
  • Odpowiedz
człowieku - spójrz na tego "grilla" - serio to jest powód żeby nazywać kogoś #!$%@?


@WyczesanyCzesiek: Jest czy nie jest, idź do sądu, żeby stwierdził, w jakich okolicznościach można kogoś nazwać #!$%@?, ktoś chyba Ci dawno żadnego komplementu nie sprawił, idź opluwać swoim jadem gdzieś indziej, smutny i zgorzkniały człowieku ;p
  • Odpowiedz