Wpis z mikrobloga

Wiecie kto najbardziej gardzi Andrzejem Dudą?

Najbardziej Andrzejem Dudą gardzą PiSowcy. To pisowcy pragną by Duda był tylko i wyłącznie maszynką do podpisywania, dobrze prezentującym się żyrandolem poprawiającym wizerunek obozu władzy.

Podpisz i nie próbuj marudzić.

Oni nawet nie konsultowali z Dudą projektów zawetowanych ustaw, rozumiecie? Nie konsultowali. A #!$%@? tam, siedź Duduś w swoim pałacu i czekaj aż Pan Kaczyński i Pan Ziobro każą ci podpisać.

Ziobro kwiczał, że "opowieści o wecie należy włożyć między bajki" (http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/ziobro-miedzy-bajki-wlozcie-panstwo-te-opowiesci-o-wecie,759421.html).

Kumacie tę arogancję?!

Wielki szacun dla Prezydenta, za to że miał odwagę stanąć po stronie esbeków, ubeckich wdów, kanalii, spacerowiczów i żołnierzy wojny hybrydowej.

#polityka #weto #4konserwy #neuropa
  • 9
po stronie esbeków, ubeckich wdów, kanalii, spacerowiczów i żołnierzy wojny hybrydowej.


@wybitny_analityk: Nie. Stanął po stronie zdrowego rozsądku. Ustawa była fatalnie napisana i źle procedowana. Nie mógł podjąć innej decyzji. Co nie zmienia faktu, że reforma jest wymagana i jak będzie porządna ustawa, a nie napisana na kolanie, to jestem pewien że Prezydent ją podpisze. A co do tego, że poczuwasz się do bycia esbekiem mogę tylko wspołczuć. Nawet żartobliwie, nazywanie
@wybitny_analityk: Wiesz czemu gardzę takimi ludźmi jak ty? Ja jestem trochę pisowcem, czego nie ukrywam, ale staram się mocno zachowywać obiektywizm i rozsądek. Ty natomiast zdrowy rozsądek porzuciłeś już dawno. Jesteś taki sam, jak ci pogardzani przez ciebie betonowi pisowcy. Język którym się posługujesz to taka sama siermiężna propaganda jak ta z TVP Info. Masz gdzieś i politykę i Polskę i dobre pomysły. Obchodzi cię jedynie partia, której kibicujesz tak jak
@Justycjariusz: ja wyszedłem na ulicę we własnym imieniu a nie jakiejś partii. Nie neguję konieczności reformy sądów. Wyszedłem zaprotestować przeciw niszczeniu trójpodziału władzy. I Duda właśnie m.in. z tego powodu, złamania trójpodziału, zawetował je. Jestem zwykłym bezpartyjnym Polakiem, który chce żyć w wolnym kraju. A zostałem nazwany kanalią, wojną hybrydową, esbekiem i histerykiem. Przez twoją tv oraz twojego pana prezesa. Nie możesz mnie już wiec obrazić, amunicję wystrzelana. Twoja pogarda znaczy
lnym kraju. A zostałem nazwany kanalią, wojną hybrydową, esbekiem i histerykiem. Przez twoją tv oraz twojego pana prezesa


@wybitny_analityk: Nie zostałeś tak nazwany to raz. Za to ja faktycznie w trakcie dyskusji zostałem nieraz ładnie wyzwany przez twoich kolegów z neuropy i jak dalej będziesz kłamać to przytoczę cytaty. Dwa-nie jest to moja tv ani mój prezes. Nie mierz innych swoją miarą. Nie poczuwam się do tego, żeby należeć do kogokolwiek.
@Justycjariusz: Nieprawda. Wiem, że wam to nie w smak, ale głównym powodem weta Dudy była nadmierna, niespotykana w naszej tradycji konstytucyjnej, rola prokuratora generalnego w systemie wymiaru sprawiedliwości. Mówił o tym w oświadczeniu porannym.

Słynne zdanie Zofii Romaszewskiej, że nie chciałaby znowu żyć w kraju gdzie taką rolę odgrywa prokurator generalny. To właśnie jest kwestia trójpodziału. Nic innego.

Sprawy techniki legislacyjnej, nie były wymienione przez prezydenta. Kolejnym powodem był fakt nieprzeprowadzenia