Wpis z mikrobloga

Mirki, wystartowała właśnie II edycja promocji, w której za wyrobienie darmowej karty kredytowej można dostać smartfona LG K4 Dual Sim.

Tu szczegóły: https://krainakorzysci.blogspot.com/2017/07/smartfon-lg-k4-dual-sim-za-wyrobienie-darmowej-karty.html

Trzeba „tylko” w ciagu 3-4 miesięcy (w zależności, kiedy podpiszemy umowę) wydać taką kartą 3000 zł. Oczywiście niektórzy i tak tyle wydają w ciągu 3-4 miesięcy, więc to dla nich nie problem. A dla reszty? Mi przychodzą takie pomysły:
* Ktoś z rodziny planuje jakiś większy wydatek (np. kupono telewizora), to najlepiej zapłacić tą kartą za te zakupy, a członek rodziny odda nam pieniądze w gotówce albo przelewem.
* Płacę rodzinie i znajomym za zwykłe zakupy (chociażby tankowanie paliwa) tą kartą, a oni mi oddają w gotówce lub przelewem.
* Wykupuję sobie bony paliwowe na stacjach paliw albo karty podarunkowe w sklepach (np. w Kauflandzie) od razu o wartości 3000 zł, a potem z czasem powoli je wykorzystuję.
* Znajduję sklep, gdzie mogę kupić coś drogiego, opłacić kartą, następnie zwrócić towar, ale zwrot pieniędzy otrzymać w gotówce, a nie na kartę. Wtedy bank transakcję kartą będzie widział jako zrealizowaną i nie zwróconą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Macie jeszcze jakieś pomysły?

#promocje #promocja #pieniadze #finanse #banki #bank #bankowosc
  • 5
@Stan_Przedzawalowy: Nie ma żadnego kagańca. Z karty można zrezygnować w każdym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji.

Aczkolwiek cebuladeals to to rzeczywiście nie jest, bo jednak trzeba się trochę postarać, żeby zdobyć nagrodę.