Wpis z mikrobloga

@Koteczeg: No dobra, ale sposób w jaki kreują go media jest krzywdzący, taki sam prezentuje Hererra. Pogba wyskakuje z lodówek i telewizorów, ale jeżeli trzeba prawidłowo przejść z ataku do obrony to cięzko mu obrócić głowe.

@Kanken: Obejrzałem kilka meczy Manchesteru w poprzednim sezonie gdy grał z kimś na kogo gre da sie patrzeć i powiem ci że w Juve lepiej się sprawdzał, może to kwestia trenera.
Zobacz ile Manchester
@rvnow: #!$%@?, no ale chcesz być traktowany poważnie, że nazywasz Europsejskie trofeum pucharem pocieszenia?

Pogba w Juve był otoczony zgraną maszyną i legendami jak np. Pirlo, a w MU jest liderem i jak na 1. sezon w tej roli, to poradził sobie znakomicie, a że musi grać z tuzami pokroju Lingarda czy Rooneya w swojej formie, to nie jego wina.

@Kanken: A do kogo mam porównywać Manchester United jak nie do Bayernu, Juventusu, Barcelony czy Realu Madryt jeżeli wydają taki hajs? Manchester United to top 3 klubów na świecie pod względem struktury finansowej, wizerunkowej i juniorskiej, tylko na boisku są do dupy.

No umówmy się, ja wiem że liga europy to coś czego pragną polskie kluby, ale takiemu klubowi jak ManUTD nie przystoi uznawać tego za sukces. Żałuj że nie wiesz
@rvnow: Wszystko co napisaałeś to sterta idiotyzmów i gigantycznych bzdur, więc nawert nie zamierzam się męczyć i życzę, żebyś chociaż w przyszłości trochę postarał się myśleć przy pisaniu na temat piiłki nożnej
Wszystko co napisaałeś to sterta bzdur, więc naert nie zamierzam się męczyć i życzę, żebyś chociaż w przyszłości trochę postarał się myśleć przy pisaniu na temat piiłki nożnej


@Kanken: Akurat piłka nożna to dziedzina z mojego zawodu więc nie sądze abym musiał coś zmieniać jeżeli dobrze mi idzie :) Jako ciekawostke mogę dodać że zostałem zaproszony przez united na rozmowe kwalifikacyjną, ale z powodu złej lokalizacji byłem zmuszony odrzucić propozycje.