Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@theartoftrolling: raczej nie, tyko brzuch, reszta ciała jest spoko
@ZielonyProgramista21: powinienem odrazu to napisać ale - piwa pije z dwa w ciągu tygodnia. Czasem więcej czasem mniej wiadomo. Dlatego napisałem "brzuch piwny" bo z tego co się dowiedziałem ogólnie jest to związane ze złym odżywianiem i tłuszczem w jamach ciała (o.O).

Zapytałem na mirko bo myślałem, że może ktoś kiedyś też miał podobny problem
  • Odpowiedz
@Adsumus: To jest Rendy z Sunnyvile w sensie Chłopaki z baraków ? Takie masz chyba predyspozycje genetyczne, jak kol wiek to brzmi, ale chyba każdy kuma. Ja jestem po 30 i pije dwa browarki dziennie, jak na razie nie mam tego problemu.
  • Odpowiedz
@Adsumus: ja pije w #!$%@? browarów i też nie mam, ale znam ludzi co mają od piw taki brzuch więc różnie to działa. Ogólnie idź do dietetyka, tutaj nie dowiesz się jak to zgubić. Ja bym chciał się pozbyć "lustrzycy" jak najszybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@azamat: no mam nadzieje, że nie. Uwaga naukowy bełkot zrobił szybkie pytanie szybką odpowiedź o brzuchu piwnym. Ja kiedyś doczytalem, że mogą się do tego przyczynić również mocna kawa i herbata - tej pierwszej dużo piłem swego czasu i tak po cichu właśnie kawe obwiniam za mój obecny stan ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Adsumus: Nie szukaj przyczyny, tylko sposobu jak się tego pozbyć, jeśli Ci to przeszkadza. Każdy jest inny jak widzisz, też piłem i piję mocną kawę, więc nie jest to wyrocznią. Pozdro.
  • Odpowiedz
@Adsumus to co Ci dolega to tzw. tłuszcz wisceralny - sprawia, że brzuch jest półokrągły, wydaje się właśnie wiecznie wzdęty i mimo wszystko dość twardy. Dobrze, że się tym zainteresowałeś, bo upośledza pracę narządów i na dłuższą metę prowadzi do konkretnych chorób, np. cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca itp. Pozbywa się go po staremu, czyli tak jak napisał @Karoleer.
  • Odpowiedz
@fuManchu69: 22. Ale jak będzie mi się robił to ogranicze albo zaczne mieć diete, mocniej ćwiczyć.Moją zaletą jest to, że dużo zapieprzam. Typu praca, bo dorabiam w Macu to wiadomo jak tam jest... dodatkowo biegam, rower itp więc troche kcal spalam
  • Odpowiedz