Wpis z mikrobloga

Grubas twierdzi że ma ciągle sprawy prywatne. A ja się pytam, ile ich można mieć?
Ja pracuje, może długów i problemów z policją nie mam jak Grubas, ale jak każdy mam sprawy do załatwienia.
Lecz nie ma ich tyle, abym aż nie mógł chodzić do pracy i załatwiał je całe dnie od poniedziałku do niedzieli jak Grubas.

Ten Magical to ma chyba bardziej napięty kalendarz niż prezydent kraju. Ciągle coś załatwia i załatwia, problem goni problem i końca nie widać.
#danielmagical
  • 7
@Frozen100: Warto wspomnieć o tym, że na streamowanie poświęca 2-3 dni, gdzie zostaje mu reszta tygodnia na dowolne załatwienie "prywatnych spraw", ale akurat tak się składa, że zajmuje się nimi podczas streamów. Najlepsze w tym jest to, że w "dni wolne" gra sobie na komputerze - np. w Albiona, który niedawno wyszedł albo leży do góry 3 brodą i się #!$%@?.
@Key96: Ale on podobno zbiera głównie dla Łukasza i szeroko rozumianej rodziny.
Tymczasem zabrał Łukasza do wynajętego mieszkania (i się nim specjalnie nie interesuje), a reszta Zwierzyńskich jak mieszkała w melinie tak dalej mieszka. I co gorsza ze zdemolowaną łazienką przez Grubasa.