Wpis z mikrobloga

Jest tu może jakiś znawca psów czy coś? Muszę się zaopiekować taką małą suczką (3 miesiące wielości mojego przedramienia) jak widać ale mam jeszcze drugiego psa (10 lat 25 kg) i niby widać że jest szczęśliwy itd ale nie wiem czy dlatego ze ma towarzyszke czy dlatego że widzi jedzenie.
Czy mój pies mógłby zjeść takiego szczeniaka czy nie? Warto ryzykować?
#pokazpsa #zwierzeta #kiciochpyta
Pobierz murzynekkk - Jest tu może jakiś znawca psów czy coś? Muszę się zaopiekować taką małą ...
źródło: comment_ZtJFBQlgnSt6kSwhK08rEId1TTxVB34k.jpg
  • 15
zjeść

@murzynekkk: daj spokój xD
co najwyżej mogą się pogryźć, jeśli ten drugi go nie będzie chciał tolerować, ale da się ich nauczyć towarzystwa
po prostu trzeba uważać przy pierwszym kontakcie

@fiszifiszi: @murzynekkk: to mi wygląda jakby piesek miał problem z tzw. trzecią powieką. Miałem kiedys beagle'a z taką samą dolegliwością, niby nic takie strasznego, w wiekszości przypadków (tak jak moim) weterynarz pokazuję ci w jaki sposób "wcisnąć" ją
miała wciskane,


@murzynekkk: @nama: i bedzie miała jeszcze parę razy. Tak jak pisałem wyżej mi też lekarz długi czas kazał czekać i co jakiś czas trzeba ponownie "wciskać" te powieke.
Po prostu jest możliwość u młodych psów, że to się samo wchłonie i zniknie, bo jest miekkie (dlatego miekie da sie wcisnac). Jeśli na dłuższą metę nie zniknie, zacznie twardnieć taka grudka i trzeba będzie ją usuwać, bo bedzie ocierać
@murzynekkk: no to trzeba będzie czekać faktycznie, bo takich operacji nie przeprowadza się u szczeniaków - chyba ze wystepuje zagrożenie życia - więc dopiero jak stwardnieje.

Ale to w niczym mu nie powinno przeszkadzać i raczej tego nie czuje za bardzo, więc spoko.