Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki w imieniu rodziny i znajomych poszkodowanych w wypadku na drodze Konstancin-Góra Kalwaria z dnia 14.07.2017, chciałbym wam serdecznie podziękować za pomoc w nagłośnieniu sprawy oraz poszukiwaniach. Wykop ponownie pokazał swoją siłę.

Policja odnalazła białe Audi:[[link]](http://piasecznonews.pl/biale-audi-odnalezione/)

– Postępowanie jest w toku, mamy już określonego właściciela pojazdu, ale teraz musimy ustalić kto prowadził auto – informuje kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.


Mam dwie wiadomości o stanie zdrowia poszkodowanych, dobrą i złą. Zacznę do złej. Stan poszkodowano skuterzysty nadal jest bardzo ciężki i przebywa w śpiączce farmakologicznej, ponieważ nie może samodzielnie oddychać. Drugi poszkodowany ze złamanym kręgosłupem czuje się lepiej. Może poruszać rękami i nogami. Pełny obraz sytuacji dadzą specjalistyczne badania i rehabilitacja ale rokowania są dobre.

W mojej opinii ilość danych, wsparcie i pomoc przekazana przez Społeczeństwo znacząco wpłynęła na przedmiotową sprawę. Za to wam serdecznie dziękuję! Salut!

#csiwykop #piaseczno #audi #wypadek #polska #policja (taguję jak poprzednio z nadzieją, że podziękowania dotrą do zainteresowanych)
Martwiak - Mirki i Mirabelki w imieniu rodziny i znajomych poszkodowanych w wypadku n...

źródło: comment_gZbdjcvbUKAERAOr3j9iyoKTIfyUl78u.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
Nie, mam informacji zwrotnej, która z hipotez (namiarów) była trafiona. Policja się nie pochwaliła. W sumie to ich rozumiem, sprawa jeszcze nie zamknięta.
  • Odpowiedz
  • 2
@Martwiak A dzisiaj właśnie sobię przypomniałem o tym wypadku i miałem do Ciebie pisać i się pytać co sie udało ustalić. Dobrze, że znajdą tego #!$%@?.
  • Odpowiedz
Non Hercules contra plures


@Martwiak: Raczej "nec Hercules", w wolnym dłumaczeniu "i Herkules dupa kiedy ludzi kupa"

Cieszę się że odnalazł się właściciel samochodu, teraz powinno pójść z górki z odszkodowaniem.
  • Odpowiedz
@LDevil: @etui64: Nie ważne czy dzięki wykopowi złapano gnidę czy nie. Być może stado wykopków jechało tamtędy i sprawdziło nagrania albo stado wykopków zna ludzi którzy wtedy tam jechali i poprosili o sprawdzenia nagrać itp. Już za to należą się podziękowania i informacja, że sprawa rozwiązana.
  • Odpowiedz
@mamut2000: jak mi raz gościu cysterna wyjechał z podporządkowanej i uciekając przed zderzeniem znalazłem sie poza droga to jeden z kierowców sie zatrzymał sprawdzając czy nic mi nie jest a drugi ruszył w pogoń. Wiec bym nie generalizował.
  • Odpowiedz