Wpis z mikrobloga

Kolejny turniej w p---e, ale chłopaki nie powiedza dosyć. Złota era w cs go, teraz trzeba grać jak najdłużej i zarabiać na swoją emeryture ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i mercedesy za free, żyć nie umierać niczym eric butterbean XD
#csgo
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LonelyBoy: Niby dlaczego mają powiedzieć dość? Kim byś zastąpił takiego np. Taza czy Neo? Niestety w Polsce nie ma gości na poziomie do zmiany a jedyny gracz który wniósłby nową siłe w VP jest niedostępny raczej (tabsen)
  • Odpowiedz
@Utiopa: W------e mam na VP. Po prostu ich nie lubie, co poradzić...
@patrykk994: Masz racje, Polska scena jest w lekkiej zapaści i nikogo nie widać kto mógłby ich zastąpić. Ale co poradzić jak nie ma sie dobrego IGL ani w VP ani na rynku.
@sydal: Po za większą wygraną w Vegas to oni nic ostatnią nie wygrywają, p------------ą offline i nie dostają sie na turnieje, ratuje
  • Odpowiedz
  • 2
@LonelyBoy turniej w p---e? Polfinal, turniej w p---e, k---a gdzie tu logika, oni byli skazywani na odpadniecie w grupie w obecnej formie, ludzie blagam
  • Odpowiedz
@ldldld: Nie sądze że byli skazywani na odpadniecie, zawsze byli mocni offline. Mieli ostatnio pare wpadek, nawet na Cologne ale wiedziałem ze mają szanse tu sie lekko odbić. Ludzie nakręcali hype ze hur hur Virtus Pro wygra majora. To było max co mogli osiagnąć.
  • Odpowiedz
  • 0
@LonelyBoy mogli go wygrac, uwierz mi, ale wracajac, tak jak wspomniales, Ty miales szanse, ze moga sie odbic i miales racje, ale prawda jest taka, ze przed turniejem prawie wszyscy skazywali ich na totalna porazke i max co moga wyciagnac to wyjscie z grupy, takze, cieszmy sie z takiego wyniku :p
  • Odpowiedz