Wpis z mikrobloga

@Negard: @Przesmyk: Wszystko wskazuje na to, że jest to wałek.
Zauważcie, że Cupiał sam może wyłożyć 40 mln zł żeby aktywować klauzule (płaci de facto sam sobie).
I np. sprzedac Brleka w kosmos. Czysty zysk.
Ciekawe jak teraz ma zachować sie TS. Jeśli będą musieli oddać klub, opłaca im się w ogóle np. regulować należności co do zawodników? Raczej nie.
Mam bardzo złe przeczucia poparte rozmowami z osobami powiedzmy, że
@kubad99 Najlepiej jak by zarzad sie w ogole nie zmienil, niech stechert bedzie takim prezydentem, niby najwazniejszi, ale to zarzad niech rozwija klub, a widac, ze im to bardzo dobrze idzie.
@Negard:

Zdecydowanie tak nie będzie. Przecież oni mogli wejść w klub "na zasadzie partnerstwa" nie wydając 40 mln na jego zakup. Wystarczyło poczekać do 23 lipca i dogadać się z TS później, a 40 mln wpakować w inwestycję w klub a nie płacić BC.


Powiem tak - nawet osoby, które nie przepadają za osobami, które aktualnie siedzą w SKWK czy TSie wypowiadają się sceptycznie.
@snow: mnie ciekawi podział tych 40mln, czy np jest tak, że spłacane są zobowiązania a reszta idzie do T-F/BC.

Mnie to smierdzi (może nie wałem) ponownym wejściem BC do Wisły. Zauważ, że jakiś tajemniczy inwestor pojawił się w Stechercie aby nie ogłaszali bankructwa
@demoos: TS finansowo wyszedł by na tym bardzo dobrze. Starczyło by spokojnie na nową hale i milion rzeczy. Problem jest taki, że nie ma zaufania do tej oferty.
@demoos: kwestia jakiego dogadania? Jest klauzula w umowie, więc TS nic nie może sobie zapewnić, przy ewentualnym przejęciu, może conajwyżej sprawić, żeby transakcja nie doszła do skutku ze względu na jakieś nieprawidłowości.