Wpis z mikrobloga

1. bądź różowym paskiem
2. wymyśl w licbazie że w sumie #!$%@?ć profil medyczny, wolisz na studia na ogrodnictwo czy tam rolnictwo żeby wrócić na wioche bo miasto cwel
3. studia w Warszawie - rolnictwo/ogrodnictwo, 5 lat
4. lipiec '17 koniec studiów - mgr
5. dalej lipiec - idź do pracy w Białymstoku

#niewiemjakotagowac #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_4OZ4AvWHFPsckMgWH1nHAS2NQfTxSiUg.jpg
  • 22
@agaja:
locha niby chciała po studiach wrócić na wioske do kurnej chaty, bo nie lubi niby mieszkać w mieście
coś się jej odwidziało
mieszkała w Warszawie i zamiast tam zostać pojechała do Białegostoku, czyli też miasta tylko, że w Polsce B z lepiankami z gówna

profit?

brak
@cup12552: bo inne studia, inny poziom uczelni? :)
@Killeras: każdy profit widzi inaczej.
Ja tam znam ludzi, ktorzy pochodzac z małych miejscowości studiowali w Krakowie na agh i potem wracali na te swoje zadupia, bo tam zakladali firmy albo mieli prace,woleli mniejsze miejscowości i miadeczka.
Każdy inaczej widzi swoje życie.
Jednych jara miasto typy Warszawa, a inni wolą miejsca spokojniejsze.
Nie rozumiem wysmiewania tych drugich.
Gdyby ta laska narzekala, ze
takie przywalanie się, bo ktoś ma inną wizję


@agaja: jak dla mnie to może się zająć nawet hodowlą jedwabników, nie widzę powodu dla którego nie mógłbym komentować czegoś takiego, nie jest to żadne naśmiewanie tylko próba zrozumienia co sie tam #!$%@?ło.

chciała żyć na wsi jak miała 17-18lat


chciała jeszcze rok temu - wymyślasz teorie byleby samemu #!$%@?ć komuś

mnie dziwi ten Białystok, sama chęć powrotu do domu akurat nie



@carver też ze wsi pojechałem na studia do "wspanialej" Warszawy, w dniu odebrania dyplomu spakowałem mandżur i wróciłem do swojej wsi z nadzieja, że życie nie zwiąże mnie ze stolicą. Teraz mieszkam w Polsce B w małym mieście jem obiady zamiast lunchów, bilety rezerwuję zamiast bookować itp itd. Nie wiem czemu ale wśród niektórych stolica pompuje ich ego do granic możliwości. Wszystko jest na pokaz. Gdzie kto nie był, kogo nie widział,
chciała jeszcze rok temu - wymyślasz teorie byleby samemu #!$%@?ć komuś


@carver: a gdzie to napisałeś w pierwszym poście? Pisales o jej planach z liceum i do tego się odnosilam, wiec daruj sobie teksty o "dojebywaniu".
Pisz precyzyjniej, to nie będzie niedomowien.