Wpis z mikrobloga

Jak żyć ze świadomością, że mam #!$%@? ryj i 0% szanse na kobietę? Oczywiście na żywo żadna mi tego nie powiedziała i nie wyśmiała (bo zawsze jest jakieś ryzyko, że mogą trafić na jakiegoś psychola, który może dać im w pysk), ale poznałem prawdę o swoim wyglądzie w internecie na kamerkach i babskich forach. Cały czas mam w głowie te pogardliwe spojrzenia kobiet jak próbowałem do jakiejś zagadać i hejty w internecie.

#tfwnogf #stulejacontent
  • 13
  • Odpowiedz
@KZ_89: Musisz się z tym pogodzić, bo będzie coraz gorzej jeśli chodzi o uczucia
a gadki co do gadek o tym że wygląd się nie liczy to są wymawiane przez osoby których ten problem nie dotyczy więc ich olej
  • Odpowiedz
@KZ_89: wolałabym mieć brzydkiego, ale fajnego niebieskiego niż np. zajebiście przystojnego sebixa.
a poza tym zawsze możesz startować do brzydkich różowych, one Cie nie wyśmieją ( )
  • Odpowiedz
@mejbi: Ayala Malach Pines - Zakochać się. Jak wybieramy tych, których kochamy.

Szczególnie przekonujących dowodów dostarczył Alan Feingold, który przeanalizował wyniki badań różnego rodzaju (ankiet, ogłoszeń towarzyskich itd.). Wszystkie te badania prowadziły do wspólnego wniosku: pociąg związany z atrakcyjnością fizyczną jest wprawdzie istotny dla kobiet, ale o wiele większą rolę odgrywa w przypadku mężczyzn. Warto zauważyć, że różnica między mężczyznami i kobietami, jaka ujawniła się w odpowiedziach na pytania zawarte w
  • Odpowiedz