Wpis z mikrobloga

@borikossss: zarabiasz tyle ile wypracjesz. Za podstawę czyli 38h tygodniowo masz ok. £500 przed podatkiem przez pierwsze dwa lata w serwisie. Przerwa teoretycznie jest po każdym tripie z punktu A do B Ale wszystko zależy od ruchu + 40 minut bezpłatnej przerwy mniej więcej w połowie zmiany. Przycisk "code red" mam ( ͡ ͜ʖ ͡)
@bacteria: jest i assault screen ( ͡º ͜ʖ
Pobierz GrS11 - @borikossss: zarabiasz tyle ile wypracjesz. Za podstawę czyli 38h tygodniowo ...
źródło: comment_ui1bCQj0Y3fpXCaAVsBUsmcBoyLNsnKv.jpg
praca jak praca. Nie jeżdżę w centrum więc mam spokój. A jeżeli chodzi o bilety to kierowca nie ma prawa nikogo z autobusu wyprosic bez biletu. Więc jak ktoś nie ma to nie ma i nie trzeba się uzerac.


@GrS11: Wielokrotnie widzialem sytuacje gdy kierowca wypatrzyl kogos wchodzacego bez biletu, wylaczal silnik i mowil ze albo osoba wyjdzie z autobusu albo wzywa policje.
@piwniczak:
@MarekAntoniusz:
@dioxyna:
@Ruchacz_kopulacz:
Robią tak ale teraz nie powinni. TFL zmienił trochę nastawienie i powiedzieli za dlaczego przez to że ktoś nie ma bilety wszyscy inni mają tracić czas?
Co do policji do braku biletu to powodzenia... do wypadku ciężko się doprosic żeby przyjechali a przyjadą do gościa bez biletu ( )
Jeżeli ktoś nie ma bilety to trzeba wypisać unpaid fair
@piwniczak: z tego co mówił nam na induction day to są to oczekiwania TFL Ale nie wiem ile w tym prawdy. Ja tego przestrzegam ponieważ mi to na rękę. Po co mam się sprzedać z idiotami.
A jeżeli kiedyś nie będziesz miał oyster to powiedz kierowcy żeby Ci wystawił unpaid fair ticket i dam sobie rękę uciąć że jak usłyszy że o tym wiesz to nie będzie bajek o policji itp.