Wpis z mikrobloga

bilety na dzisiejszy #pglmajor w #csgo wygrał @Colek oraz @DDTX71. Gratuluje wygranej.

Glupia zbieżność wydarzeń sprawiła, że nie jestem stanie pojechac na mecz vp na majorze w Polsce. A miec bilety i nie móc jechać to samo w sobie jest jak przegrać z rakiem xD

Mimo to dzisiaj w nocy @michinpl mi z nieba spadł i kupil wszystkie pozostale bilety. Szkoda by się zmarnowały, a przy okazji jestem mniej stratny w portfelu. Jak to mówią nadzieja umiera ostatnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam też prośbę do Mireczkow obecnych w sobote i niedzielę w krakowie. Jesli, (a raczej kiedy xD) vp zaczną zbierać baty i na sali zacznie panować niezręczna cisza, zacznijcie śpiewać hymn xD. Cała arena pewnie szybko podchwyci temat, a ja bym chciał taka akcje na strimie zobaczyć xD

Napisałem co miałem napisać, brzmi trochę jak ostatnia wola itd. ale jak by co, dam znać że wszystko ok kiedy się obudzę (jeśli xD).

Także trzymajcie za mnie kciuki i kto lubi to może też krótką #mirkomodlitwa za mają sprawę bo czeka mnie wielki wysiłek w postaci kilku(-nastu?)godzinnego snu xD

Szerokiej drogi do Krakowa Mirki!

  • 4
Mam też prośbę do Mireczkow obecnych w sobote i niedzielę w krakowie. Jesli, (a raczej kiedy xD) vp zaczną zbierać baty i na sali zacznie panować niezręczna cisza, zacznijcie śpiewać hymn xD. Cała arena pewnie szybko podchwyci temat, a ja bym chciał taka akcje na strimie zobaczyć xD


@eciek: Przecież to jest everest żenady, nigdy w życiu XD