Wpis z mikrobloga

@wasiuu: myślę, że raczej tutejsze piwniczaki nie były by mną zainteresowane, bo nie jestem 9/10, więc wciąż liczę na konstruktywne odpowiedzi ^^
  • Odpowiedz
@Emkacf w skrocie to piszesz do US, ze rozliczasz sie za granica i powolujesz sie na prawo o podwojnym opodatkowaniu. Tylko nie wiem jak to z tym jest jak usluge swiadczysz w Polsce. Poguglaj za orzeczeniami.
  • Odpowiedz
@Emkacf: Ja akurat pracuję na b2b, więc nie wiem jak to jest z umowami, ale ogólnie z tego co wiem wynikałoby, że podatki trzeba będzie płacić w Polsce (podatki płaci się tam, gdzie przebywa się min. 6 miesięcy w roku). W każdym razie moja rada byłaby taka, żeby skontaktować się z jakimś księgowym - on już będzie wiedział, co z tym zrobić.
  • Odpowiedz
@Emkacf: Ostatnio kandydat zostal odrzucony bo zmienial prace czesciej niz raz na rok chyba 3 razy pod rzad. A rozmowy techniczne poszly mu bardzo dobrze. Osobie technicznej sie to nie podobalo nie hr.
  • Odpowiedz
@Ojjojo: Trudno, nie będę zostawała w Szkocji tylko dlatego, że ktoś może się na to krzywo spojrzeć. Jak ktoś mnie spyta to powiem zgodnie z prawdą, że zmieniłam pracę ze względu na przeprowadzkę.
  • Odpowiedz