Wpis z mikrobloga

#zwiazki #tfwnogf

Wiecie co.. pierdziele już to. Zależało mi na pewnej dziewczynie, coś między nami było.. ale trzeba mieć trochę godności, nie ma co na siłę próbować zrobić tak aby to działało.. Parę rzeczy puściłem płazem, bo nie o to chodzi aby przy pierwszym problemie odpuszczać.. tylko skoro zależy komuś to chce aby to się udało.. ale są pewne granice. Stanęło na tym, że musimy porozmawiać, ja z tym wyszedłem. No bo wydarzyła się pewna sytuacja. Ona powiedziała coś nie tak.. i oczekiwałem że będzie się tłumaczyć, czy wyjaśni ewentualne nieporozumienie.. a ona wyskoczyła może nie z mordą ale z pretensją jeszcze.. Uznałem, że trzeba porozmawiać i sobie wyjaśnić parę kwesti, powiedziałem że przyjade do niej.. Nie.. stanęło na tym że ma mi dać znać kiedy będzie chciała porozmawiać...

Tak podumałem sobie nad tym wszystkim i stwierdziłem, że nie będę czekał w nieskończoność aż księżniczka raczy ze mną porozmawiać. Moja cierpliwość dobiegła kresu. Biorąc pod uwagę ile dla niej zrobiłem i te rzeczy które zrobiła a które były nie fajne mówiąc krótko.

Chciałem aby to się udało. był problem to nie rezygnowałem ale tego już za wiele.. Trochę godności trzeba mieć.. Teraz jak będzie chciała porozmawiać to niech mnie pocałuję w dupę. Miała swoją szansę, ja nie będę za nią latał jak pies za suką... kiedyś jak będzie miała 30 lat to się obudzi z ręką w nocniku i wspomni jakiego fajnego faceta mogła mieć..

To jest problem chyba większości obiektywnie bardzo ładnych kobiet. Takich, że każdy facet się za taką na ulicy ogląda.. a dodać do tego jeszcze sukcesy w różnych konkursach piękności i nie tylko. To takie coś strasznie podbija mniemanie o sobie.. i wymusza tą księżniczkowatość.. bo przyzwyczajone że każdy za taką lata i jest na każde skinienie palcem..

I ona tutaj wymusza takie zachowanie że ona chce dominować, i ma być tak jak ona chce... tylko jej coś wytknij to wręcz agresję od niej czuć. I często zauważyłem że potrafi nie liczyć się z tym co mówi, czy drugiej osoby te słowa nie zranią, nie potrafi tez docenić czegoś.

#!$%@? jak tak teraz o tym piszę to zauważam, że ma strasznie dużo wad. Ja już cierpliwość chęci i zainteresowanie straciłem. W każdym razie jak księżcznika raczy zdecydować się kiedyś na rozmowę na ten temat, to ja już nie będę chciał rozmawiać i powiem jej tylko tyle..
r5678 - #zwiazki #tfwnogf 

Wiecie co.. pierdziele już to. Zależało mi na pewnej dz...
  • 8
@r5678: Kwestia trafienia na odpowiednią osobę. Czasami trzeba czekać bardzo długo, czasami trafia Ci się od razu, a czasami wcale.

Ja też jestem w podobnej sytuacji do Twojej i mimo presji, którą zaczyna na mnie wywierać otoczenie - żyję nadzieją, że kogoś fajnego jeszcze w życiu spotkam.
@termos43: A ja tam mam w głębokim poważaniu nadzieję.. znajdzie się to znajdzie, nie to trudno ;) Tyle lat jestem sam, że mi to zbytnio różnicy nie robi. Mam już inną na oku, spróbuje ją zaprosić na jakieś spotkanie. W sumie od dłuższego czasu mam ją na oku, ale w między czasie trafiła się ta.
@r5678: Nie wiem po co się emocjonujesz.

Nie ma potrzeby podchodzić do tego "jak będzie coś chciała to niech mnie pocałuje w dupę".
To jest nic innego jak akt zemsty i okazywanie negatywnych emocji - czyli to na co laska liczy.

Polecam wyluzować.
Jeżeli kiedykolwiek dojdzie do takiej sytuacji to bezinteresownie podejmiesz decyzję czy będziesz chciał czy nie.
Co więcej, nie będziesz rozmyślał po fakcie jakby się potoczyło gdybyś podjął decyzję
@TaoHosts: No też doszedłem do wniosku że jest nie dojrzała.. w sumie to jak dowiedziałem się ile ma lat to lekko się zawahałem ale uznałem.. można spróbować bo jest super z wyglądu. Ma 22 lata dopiero.

No ale właśnie chciałem z nią porozmawiać aby sobie wyjaśnić na czym stoimy itd i podjąć jakąś decyzję, co dalej. No ale sam widzisz.. Dlatego już postawiłem na niej krzyżyk, przynajmniej jeżeli chodzi o coś
@r5678: Ty #!$%@?... dlaczego tak nie zrobiłeś. Bardzo dobra decyzja by to była, bardzo dobrze myślałeś. To byłby wtedy najlepszy i jedyny sensowy ruch na szachownicy #!$%@?..
Patrząc z perspektywy czasu to był właśnie ten moment kiedy należało się odwrócić na pięcie..

pozdrawiam z grudnia 2017.