Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam duży problem, temat ten dotyczy mojej mamy i mojego dobrego kolegi z którym chodzę do liceum. Otóż mam 18 lat a mój kolega Darek (imię zmieniłem) jest ode mnie o rok starszy i ma 19 lat. Poznaliśmy się jakieś 3 lata temu i od tego czasu jesteśmy prawie nierozłączni tzn wspólnie chodzimy na imprezy,na piwo i mamy wspólnych znajomych.Często także zapraszam go do siebie gdyż mieszka niedaleko mojego domu. Moja mama z kolei jest bardzo atrakcyjną,zadbaną kobietą której niczego nie brakuje i za którą oglądają się faceci. Mimo swoich 39 lat wygląda na ok 24-28.Od ponad roku jest rozwiedziona z moim ojcem.
Mój problem polega na tym że zauważyłem że od dłuższego czasu mój kolega flirtuje z moją mamą np. potrafił powiedzieć jej że ładnie dzisiaj wygląda czy skomplementować jej nową fryzurę lub powiedzieć że dobrze gotuje.Widać także po jego sposobie patrzenia że moja mama mu się podoba. Mojej mamie z kolei to sprawia przyjemność gdyż zawsze uśmiecha się zalotnie do niego i także nie pozostaje mu dłużna w komplementach.Raz nawet jak rozmawialiśmy co tam słychać w szkole i czy mamy dziewczyny to jak Radek odpowiedział że nie ma dziewczyny to moja mama się zdziwiła i powiedziała żartobliwie że jak to możliwe i że jakby była młodsza to by się za niego brała, po czym wszyscy wybuchnęliśmy śmiechem, chociaż mi w myślach nie było do śmiechu.
W ostatnią środę postanowiłem zaprosić Radka i 2 moich kolegów do siebie na mecz.Kupiliśmy piwa,chipsy i parę innych zakąsek.Przy wypakowywaniu zakupów w kuchni moja mama widząc te wszystkie piwa uśmiechając się zapytała czy mamy zamiar to wszystko wypić, na co Radek zaproponował żeby moja mama napiła się razem z nami i żebyśmy wspólnie obejrzeli mecz co z uciechą przyjęli także moi 2 pozostali koledzy. Moja mama z chęcią się zgodziła i przyłączyła się do nas. Zajęliśmy więc miejsca w salonie, gdzie Radek oczywiście usiadł obok mojej mamy tłumacząc jej przy okazji co to za mecz,kto bierze udział,którzy to ,,nasi" itp. Po 1 połowie wraz z kolegami udaliśmy się do kuchni by zrobić trochę kanapek na przekąskę. W tym czasie Radek wraz z moją mamą wyszli na taras na papierosa.Chociaż 2 połowa się zaczęła oni nadal stali na tarasie i śmiejąc się rozmawiali ze sobą.Widać było że mają wspólne tematy. Jeden z moich kolegów stuknął mnie w ramie i żartobliwie powiedział że chyba Darek zarywa do mojej mamy na co ja powiedziałem mu by się przymknął.Po sporym czasie w końcu oboje wrócili do nas z powrotem. I tak miło spędzając czas mecz dobiegł końca, a ja wraz z kolegami jeszcze przez chwile dyskutowałem o słabej postawie naszych piłkarzy.W końcu przyszedł czas by się pożegnać gdyż była już 23 .Pożegnałem się więc z Darkiem i z 2 pozostałymi kolegami i wziąłem się za sprzątanie salonu. Następnie wziąłem prysznic i położyłem się spać do mojego pokoju.
Obudziłem się w nocy ok 1:55 i zachciało mi się pić.W tym celu poszedłem do kuchni napić się wody, gdy nagle usłyszałem pewne odgłosy.Byłem niemal pewien że dochodzą z sypialni mojej mamy dlatego zakradłem się po cichu w pobliże jej pokoju i przystawiłem ucho do ściany.Odgłosy które usłyszałem niemal ewidentnie dowodziły że moja mama uprawiała tam z kimś sex!!Świadczyły o tym jęki i chichot mojej mamy.Do tego słyszałem jak z kimś tam po cichu rozmawiała. Niestety drzwi były zamknięte a ja byłem w zbyt dużym szoku i nie odważyłem się wejść do środka i sprawdzić kto pieprzy moją matkę. W końcu ze zmęczenia zdecydowałem się wrócić do łóżka.Nad ranem moja mama była w świetnym nastroju czego nie można było powiedzieć o mnie.O tym co usłyszałem w nocy jeszcze z nią nie rozmawiałem. Mimo braku 100% dowodu niemal wszystko wskazuje na to że moja mama przespała się tej nocy z Darkiem. Podejrzewam że mogła wymienić się z nim numerami telefonów i dać mu w nocy sygnał kiedy już będę spał i kiedy będzie mógł się zakraść.
I moje pytanie jest takie, co według was powinienem zrobić i co wy byście zrobili na moim miejscu? Z Darkiem też o tym nie rozmawiałem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 18