Wpis z mikrobloga

Odnośnie mojej aktualnej sytuacji:

Ostatnio bardzo często do mnie piszecie wiadomości prywatne z pytaniami. Co zrobić kiedy wam spada stan, czyli jest sytuacja: poznajecie jakąś dziewczynę, ona was odrzuca i wy się przez to źle czujecie. I moja odpowiedź brzmi tak: po pierwsze, miej to w dupie. Ja wiem, może to jest takie bardzo ogólnikowe i tak dalej, ale na co chcę zwrócić uwagę - czemu ty się w ogóle przejmujesz? Kim jest ta dziewczyna, że ty się przejmujesz?


Gdyby skończył na tym, to by mnie przekonał.

Może wyjdę może na białorycerza, ale dalej gościu trochę popłynął - zaczął mówić o zainteresowaniach, instagramie, facebooku. #!$%@?ł mnie wspominając o https://www.maxmodels.pl/ - nie wiedziałem nawet, że istnieje taka strona. xD
#!$%@?, kogo obchodzą te wszystkie instagramowe modelki? Przypuszczam, że xeroboyów, których opisałem we wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/25263125/. Mnie na pewno nie.

#!$%@?ł też tekstem:

Wartość seksu można ocenić na 200 zł, bo tyle bierze prostytutka.


Do kogo on mówi? Do kolesia, który płacze po jakiejś pustej karynie albo pół-karynie?

Jak dla mnie jest to #rakcontent w męskim wydaniu.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #tfwnogf #przegryw #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #theredpill #redpill #mizoginia
wyjzprz2 - Odnośnie mojej aktualnej sytuacji:

 Ostatnio bardzo często do mnie pisze...
  • 8
@wyjzprz2: treść prawilnie sformatowana pod stulejki. A film to straszny #rakcontent , "kocham kobiety" powinno być nowym "nie jestem rasistą/ksenofobem/nacjonalistą/komunistą, ale...". Ludzie, którzy mają powodzenie, raczej nie oglądają gości, którzy twierdzą, że połowa kobiet nie ma im nic do zaoferowania poza wyglądem. To pocieszenie dla stulejek, że są cenne, mogą coś pokazać. Niestety, ale nie zawsze tak jest.
@maselniczkowy: krzywa gaussa większość kobiet/mężczyzn nie ma żadnych zainteresowań i nie reprezentuje sobą niczego ciekawego. Proste ja mam parę hobby różnego rodzaju a znam takich co tylko piwo i mecz albo ich szczyt to wędkarstwo.
@wyjzprz2: z opisu na fb tego gościa: > Life changer, Enjoyer of life, YouTube artist

Przecież to jakiś rakowy kołczingowy spec od rozwoju osobistego, którego pewnie w gimbazie gnębiły karyny i teraz mści się na kobietach xD Zawsze kisnę, kiedy internetowi samce alfa szkalują kobiety i ich "brak pasji i zainteresowań", mimo że sami prezentują intelektualne dno.