Wpis z mikrobloga

Hej, ma ktoś z Krakowa jakąś tanią szosówkę, w kategorii ~1000zł ale z prawdziwego zdarzenia, tj. nie ostre koło, wąska kiera i jakieś tam przełożenia?

Spodobał mi się triban 100 z decathlonu albo jakieś używki, aczkolwiek chciałbym sobie przejechać przed kupowaniem czegokolwiek, bo nie wiem czy mi spasuje, z 2h z endomondo i zobaczyć ile szybciej się tym jeździ od górala ( ͡° ͜ʖ ͡°) [rozmiar mały S/M] Stawiam kraftowego browca.
#krakow #szosa #rower
  • 4
  • Odpowiedz
@Lethal_Jelly: Ja mam tribana 500 już pół roku i jest bardzo spoko. Jeśli miałbym kupować jeszcze raz, to brałbym w ciemno. Jeśli ten 100 jest równie dobrze zrobiony, to podjechałbym na twoim miejscu do decathlona i sprawdził go.
  • Odpowiedz
@Rabsztok: Ale tam chyba tylko kawałeczek po sklepie można zrobić, mi bardziej chodziło o to, żeby sprawdzić jak się jeździ na szosie ogólnie. Niestety nikt ze znajomych nie ma niczego w tym stylu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lethal_Jelly: bierz szosę bez zastanowienia, dużo szybciej i bardziej komfortowo jeździć się tym na dłuższe trasy. Sam się przesiadłem z górala na szosę i nie wyobrażam sobie już żeby jechać na dłuższy dystans na góralu.
  • Odpowiedz
@Lethal_Jelly: teraz zauważyłem, że z Krakowa jesteś. Jak chcesz, to mogę dać Ci się przejechać tym moim, zawsze to coś więcej będzie wiadomo. Mieszkam w Krakowie, to możemy się jakoś zgadać. Pisz na PW jak co ( ͡° ͜ʖ ͡°),
  • Odpowiedz