Wpis z mikrobloga

No i jest, po pół roku intensywnego szukania oto i on:
Canyon Grand Canyon AL 4.9 w rozmiarze XL
Przesiadłem się z roweru o rozmiarze bodajże 16 który dostałem na komunię, taki typowy no name z warzywniaka.
Jeśli kojarzycie ten moment w którym główny bohater Dragon Balla bo intensywnym treningu zrzuca skorupę i może wszystko, to tak się czuję po kilku (trzech) godzinach jazdy na tym rowerze.

Także pozdro, pewnie we Wrocku będziemy się mijać na ścieżkach rowerowych :)

#pokazrower #rower #wykopcanyonclub #canyon #mtb

mnb-- - No i jest, po pół roku intensywnego szukania oto i on:
Canyon Grand Canyon A...

źródło: comment_4DEw1OsinArznUpVsSGEGDEefASaHS3l.jpg

Pobierz
  • 13
Canyon Grand Canyon AL 4.9 w rozmiarze XL

Także pozdro, pewnie we Wrocku będziemy się mijać na ścieżkach rowerowych :)


@mnb--: Panie, to je MTB, asfaltu unikaj jak ognia, w ostateczności szuter, rower wypasamy tylko w terenie, najlepiej górzystym!
@mnb--: Fajny! Tylko po mojemu to te gumy zamień lepiej na coś bardziej miastowego. Chyba zże jeździsz w terenie. Ale skoro pisałeś o ścieżkach rowerowych...
Panie, to je MTB, asfaltu unikaj jak ognia, w ostateczności szuter, rower wypasamy tylko w terenie, najlepiej górzystym!


Fajny! Tylko po mojemu to te gumy zamień lepiej na coś bardziej miastowego. Chyba zże jeździsz w terenie. Ale skoro pisałeś o ścieżkach rowerowych...


@kajtom, @blebnik Rower kupiłem przede wszystkim do wyjazdów poza miasto ale zamysł tego co pisałem wcześniej to, że nie zawsze będę miał możliwość odwiedzić np. Świeradów.
Także w tygodniu