Wpis z mikrobloga

Dzisiaj postawiłam na tradycję.

Śląski obiad w moim wydaniu. Grunt by było sycąco, rozgrzewająco i smacznie!
prawdziwą roladę robi się tylko i wyłącznie z mięska wołowego, domowe gumiklyjzy z sosem pieczeniowym (ciemnym dzisiaj) własnej roboty i modro kapusta z cebulką.

Lubicie pra? ()

#gotujzwykopem #jedzenie #kuchnia #jedzzwykopem #slask #obiad #chwalesie #oswiadczenie
KwestiaPodejscia - Dzisiaj postawiłam na tradycję. 

Śląski obiad w moim wydaniu. G...

źródło: comment_qdFcR5EhUe5uxw8Ov4ccOreVxNaTV043.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KwestiaPodejscia: czasami mieszam szynkę szwarcwaldzką z boczkiem szwarcwaldzkim, czasem robię na kiełbasie wiejskiej, różnie. za serkiem nie przepadam, ale np. jajecznicę w wersji włoskiej czasem obsypię parmezanem. Pieprz jest zawsze, tylko tu żona wyrwała już z blatu, wrzuciła cebulę i zrobiem foto zanim wróciła z łyżką. Głodna była.
Pomidorów i szczypiorków w domu dzisiaj nie ma :(

Twoja porcja już...
zolwixx - @KwestiaPodejscia: czasami mieszam szynkę szwarcwaldzką z boczkiem szwarcwa...

źródło: comment_w5IIscA14cIDPQ5bucskxG3Q6ic3LRrm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zolwixx: Kuchnia powinna być różnorodna, pełna smaków, nowych przypraw i aromatów. Jadłam na dzień dzisiejszy jajecznicę z kurkami, pieczarkami, awokado, z tuńczykiem, rozmieszaną z kefirem + porem i szpinakiem, oprószoną serem, ziołami, fetą, papryką, bekonem.. Jakoś się nie mogę przekonać do jajecznicy z łososiem.
Ile dałeś jajek? Chcę dużą porcję, ogromną ! JEŚĆ JEŚĆ () Już czekam przy stole z kompotem truskawkowym
  • Odpowiedz
@KwestiaPodejscia: różnorodność różnorodnością, ale chodzi o to też by sobie jedzenia nie uprzykrzać i nie obrzydzać, a sprawdzone schematy powielać i udoskonalać. z mozarellą chętnie bym zrobił, tak jak jeden makaron (pozdrowienia @toute-verte :) ) i pomidorami, mogło by być ciekawie. A tak to umiem tylko schabowego, fileta panierowanego (indyk, ryba), sushi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Migdalowy00: czekaj, kolejka jest, najpierw gotuje u
zolwixx - @KwestiaPodejscia: różnorodność różnorodnością, ale chodzi o to też by sobi...

źródło: comment_uzHI5JWo3l6dRRBCQMJJyudEWHnYR4Kh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz