Wpis z mikrobloga

#gry #staregry #bundle #legacyofkain #tombraider #lowcygier #steam

Mirki za jednego dolca można zgarnąć garść fajnych klasyków :)

Legacy of Kain: Defiance
Legacy of Kain: Soul Reaver Blood Omen 2:
Legacy of Kain Project Snowblind
Legacy of Kain: Soul Reaver 2 Pandemonium

a za 15 $ sporą część serii Tomb Rider :)

Tomb Raider (2013)
Tomb Raider: Underworld
Tomb Raider: Anniversary
Tomb Raider: Legend Lara Croft and the Guardian of Light
Lara Croft and the Temple of Osiris

bundle są sprzedawane oddzielnie - jak kupisz gry za 15$ to nie otrzymasz gier za 1$ :/

więcej info:
https://lowcygier.pl/bundle/crystal-dynamics-anniversary-bundle/

bezpośredni link:
https://tiltify.com/events/crystal-dynamics-25th-anniversary-campaign
źródło: comment_rLKQ7ck6B5KZynd8r4pHRz6BKYZXLdM2.jpg
  • 12
@coolface: > cena za legacy zacna, ale za tr lekka przesada lata temu za 8,5 zł wyrwalem wszystie tr oprócz 2013

ja kiedyś chyba też na HB sporą część kupiłem: mam 6 części I-III oraz Anniversary, Legend i Underworld - nie opłaca mi się wydawać 15 dolców za dwie albo trzy gry :/
@blogger: pewnie z racji praw autorskich. BO było tworzone przez Silicon Knights, a każda późniejsza część przez Crystal Dynamics. Zresztą po tytułach tych Tomb Raiderów wnioskuję, że to właśnie gry spod szyldu Crystal Dynamics/Square Enix są objęte promocją.
@blogger Ale niektórzy wydawcy, się tak mówi, programowo wykluczają uczestnictwo w tym procederze. A inni już się pojawiali i to parokrotnie, więc są pewnie jakieś poziomy prawdopodobieństwa.
@kurp: Fakt - ale z tym pytaniem trzeba by się było udać bezpośrednio do nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wcale bym się nie zdziwił gdyby ktoś odmówił takiej usługi - przecież nie po to są zabezpieczenia drm żeby potem gry bez tego sprzedawać - nawet te starsze :)

btw zauważyłem ostatnio sporą podwyżkę niektórych klasyków - chyba chcą ludzi naciągnąć na nostalgię :)

btw2. u mnie proporcja
@blogger U mnie proporcje to jakieś 300/300, ciut więcej na Steamie, ale z 75% to pewnie jakieś śmieciowe gierki albo rzeczy otrzymane przy okazji w bundlach.
W LoK chętnie bym zagrał, ale gram na Linuxie i nie chce mi się bujać z warstwą Steam, wolę gołe instalki od GOG-a. Poczekam i dopłacę.