Wpis z mikrobloga

Jestem w Łodzi od 20 minut i co tu się wyrabia na drodze, to masakra. Ludzie wyprzedzają się jak tylko chcą i nie patrzą na to jaki to pas
#lodz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@rybonur wyprzedzanie z prawego na środkowy, znowu powrót na prawy. Albo taki jeden gagatek z lewego zjechał na prawo przez dwa pasy żeby potem znowu wrócić na lewy i takich przypadków widziałem przez 10 minut kilka
  • Odpowiedz
@magucio: Witamy w Łodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O tej porze trwają szczególnie wzmożone wyścigi ulicami Włókniarzy, Jana Pawła, Aleksandrowską oraz Zgierską. Wczoraj o tej samej porze jebnąłem 25km po mieście w 22 minuty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@magucio Jak na środkowym ludzie jeżdżą 10 km/h mniej niż limit, na lewym trafi się taki co za kilometr skręca, nie ma ciągłości dwóch pasów (przytoczona Rokicinska, raz znika lewy, raz prawy, znów lewy i tak w kółko) to aby szybko przejechać trzeba skakać między skrajnym pasami.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@m350 no właśnie to zauważyłem, jak ktoś drogi nie zna, to łatwo się wkopać z pojawiającym się nagle skrótem w lewy czy w prawo
  • Odpowiedz
@magucio: @radziuxd: akurat na Włókniarzy są trzy pasy i dozwolone jest wyprzedzanie prawym pasem. Często jeżdzę i akurat w sezonie wakacyjnym jak chcesz w miarę szybko gdzieś dojechać, musisz się poruszać troszeczkę inaczej aniżeli w normalne dni bo zawalidróg jest od groma.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Sloneczko nie wiem jak jest na Włokniarzy, bo ostatni raz jechałem tamtędy rok temu. Zaskoczyła mnie sytuacja na Rokocińskiej. Teraz śmigam po śródmieściu, to jest wszystko gancy gal
  • Odpowiedz