Wpis z mikrobloga

Pewnie niektórzy z Was wiedzą że jestem na bezrobociu. Obecnie szukam pracy ale powoli - mam oszczędności i chce trochę odpocząć od ciągłej pracy non stop.
Chcę zmodyfikować swoje CV oraz list motywacyjny.
Myślicie ze jak w pisze w jeden i drugi dokument jakich oczekuje warunków umowy to dobry pomysł?
Zazwyczaj w CV pisałem wszystko wg. Schematu: dane osobowe, doświadczenie zawodowe, edukacja, umiejętności.
Myślałem na końcu napisać "Wymagania dotyczące umowy" głównie chodzi mi o place i rodzaj umowy.
Co myślicie?
#pytanie #praca #pracbaza #cv #listmotywacyjny
  • 16
@lisku_chytrusku: to wszystko zależy od branży, w którą celujesz. Mnie się już nóż w kieszeni otwierał, jak pomyślałem, że mam pisać list motywacyjny, więc zrobiłem sobie taką infografikę. Zostałem zaproszony na rozmowę do każdej z firm, do której to wysłałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lisku_chytrusku dla mnie zawsze list motywacyjny to było rozwinięcie CV czyli jak w CV miałem te elementy które wymieniłem wcześniej to ja je opisywałem szczegółowo. Np. Co robiłem w tych firmach które wymieniłem w CV i na jakich szkoleniach byłem itd.
A w jakiej branży szukasz pracy?
@GniewneKopytko: Forma spoko (domyślam się, że kolorystyka dobrana pod firmę), chociaż ja bym z miejsca odrzucił, gdybym był rekruterem. Natomiast treść to znowu powielanie nic nie znaczących banałów dzięki którym rekruterzy odsiewają narybek.