Wpis z mikrobloga

Status prawdziwego Polaka- Patrioty- mój pomysł dla rządu.
Mam pewien pomysł dla PiSu do rozważenia. Nie mówię, że to musi być wprowadzone, ale można by to rozważyć. Można by wprowadzić ustalony prawnie Status Prawdziwego Polaka-Patrioty. Po prostu osoby, które spełniłyby wymogi miałyby nadany taki status prawnie i otrzymałyby certyfikat/ kartę Prawdziwego Polaka-Patrioty. Byłby to jeden z koniecznych wymogów do sprawowania niektórych funkcji państwowych, takich jak np. sędzia, szef policji, główni wojskowi, prezes telewizji publicznej i inne wysokie funkcje- zakres do rozważenia.

Proponowane wymagania:
1. Wszyscy przodkowie do czwartego pokolenia etniczni Polacy, katolicy.
2. Osoba oraz jej wszyscy przodkowie do czwartego pokolenia uznani za wolnych od współpracy z zaborcami czy komunistycznymi służbami.
3. Deklarowane wyznanie katolickie.
4. Podpisanie i wygłoszenie przysięgi na wierność krajowi i patriotyzm.
5. Niekaralność danej osoby i jej rodzeństwa i rodziców za przestępstwa kryminalne.
Można też dodać inne wymagania.

#polska #polityka #pis #kaczynski #ciekawostki #po #prawo
johanlaidoner - Status prawdziwego Polaka- Patrioty- mój pomysł dla rządu.
Mam pewie...

źródło: comment_Vzus7ecDeaOhVyZx4PDk2A9v98orbj2x.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@johanlaidoner: taki czysto rasowy Polak od 4 pokolen bez skazy. Nie powiem kto takie rzeczy ponad 80 lat temu wprowadzil u naszych sasiadow. Nie raz to dorosla osoba powinna glosno wypowiedziec swoje pomysly przed lustrem nim cos napisze w internecie bo az wstyd.
  • Odpowiedz
@johanlaidoner:

wprowadzić ustalony prawnie Status Prawdziwego Polaka-Patrioty [...]

Byłby to jeden z koniecznych wymogów do sprawowania niektórych funkcji państwowych, takich jak np. sędzia, szef policji, główni wojskowi, prezes telewizji publicznej

Zupełnie nie rozumiem po co to wszystko tak komplikujesz. Wystarczy wprowadzić zasadę, że do sprawowania jakiejkolwiek funkcji państwowej jest wymagane posiadanie legitymacji Partii.
  • Odpowiedz