Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania #zwiazki #uczucia #rozstanie

Historia jakich wiele. Byliśmy z moim #niebieskipasek razem przez kilka lat. Było różnie, były kłótnie, ale wierzyłam, że to ten. W końcu uznał, że nie będzie ze mną szczęśliwy i woli się bawić z przyjaciółmi. Topi mi się serce kiedy o nim myślę. Bardzo mi na nim zależało i byłam pewna, że jemu na mnie również zależy. Początki to było jakieś szaleństwo, twierdził, że spotkał ideał. Mówił, że byłam najważniejszą kobietą jego życia i nigdy nikogo tak nie kochał. Na krótko przed rozstaniem nadal powtarzał, że jestem najpiękniejszą kobietą na świecie. Może mówi to każdej a ja się naiwnie łudziłam…

Tęsknię, a on rzucił się w wir „przyjemności” i nawiązuje nowe znajomości na tinderze. Nie do końca rozumiem jego wybory, bo te dziewczyny to…takie raczej 4/10, w porywach do max. 6/10. To przejaw desperacji, kryzys wieku (30+), czy to właśnie na tym polega używanie życia? Jak się wyszaleje to przyjdzie refleksja co stracił? Chyba powinnam uciąć wszelki kontakt...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Może za stara już jesteś?

Wybacz, że tak bezpośrednio, ale podejrzewam, że to najbardziej prawdopodobne. Możesz się "dobrze trzymać", ale natury nie oszukasz. Jak się wyszaleje i znów poczuje młode jędrne piersi i jeszcze dobrze nie wyrobionej... muszelki, to może być lipa z powrotem.
Mówił, że byłam najważniejszą kobietą jego życia i nigdy nikogo tak nie kochał. Na krótko przed rozstaniem nadal powtarzał, że jestem najpiękniejszą kobietą na świecie. Może mówi to każdej a ja się naiwnie łudziłam…


@AnonimoweMirkoWyznania: Mężczyźni są wzrokowcami, a kobiety słuchowcami. Dlatego kobiety się malują, a mężczyźni kłamią.
OP: @RudaŻona: Pudło :) nie mam powodów do kompleksów, nie narzekam na brak atencji również wśród sporo młodszych panów. Mój były #niebieskipasek nigdy nie szczędził mi komplementów. Był dumny kiedy wychodziliśmy razem i nie raz słyszałam, że jestem najpiękniejszą kobietą na przyjęciu. Uroda to nie wszystko, ale to zawsze niesamowicie przyjemne uczucie kiedy widzisz, jak błyszczą oczy Twojego mężczyzny i wiesz, że to dzięki Tobie (ok i czasami trochę dzięki