Wpis z mikrobloga

Nie wiem o co chodzi naprawdę ,telewizora nie mam parę lat. Słucham radia ,wiadomości z netu. Telewizor był meblem który używaliśmy bardzo sporadycznie.Zepsuł się i nie kupiliśmy nowego.Nie jestem alternatywny bo nie wiem o co Ci chodzi. Słucham czego słucham ,mam ochotę coś obejrzeć to oglądam.A generalnie media oglądam. net to też media - myślisz ,że piszę do Ciebie na glinianej płytce?
  • Odpowiedz
@Puter: ??? stwierdziłeś, że jest zapomniana, ja powiedziałam, że nie, ty zapytałeś o media, ja podałam polskie dla przykładu (zagraniczne Ci również mogę podać) a teraz się pytasz, o co chodzi...

Mój drogi, ale Ty mnie nie musisz szkolić z klasyki rocka, bo ja ją świetnie znam, więc prosze bez protekcjonalnych tonów. Na Zeppelinach przejechałam lata swojego życia. Ale Twoje argumenty się opierają na "wydaje mi się", "słyszałem ze 2
  • Odpowiedz
@Constantine: Najgorsze jest to że naprawdę nie rozumiem o co Ci chodzi więc przepraszam i spadam.Dla mnie wprawdzie muzyka nie skończyła się na latach 90 ale używając twojego argumentu wyświetleń i artykułów to może też Justin Bieber?Naprawdę nie rozumiem twojej logiki po prostu i o co Ci chodzi.Przepraszam .Jeśli Cię w jakiś sposób obraziłem to przepraszam jeszcze raz.Pa
  • Odpowiedz
@vlodar: żeby ktoś przypadkiem nie nagrał jego "koncertu" i udostępnił w internetach,przez co by stracił miliony cebulionów..

Ohh wait,a kto by przyszedł na taki "koncert" ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz