Wpis z mikrobloga

@Constantine: Tak .Słyszałem jak śpiewa ale nic nie zostało w pamięci. Jakoś nie robi wrażenia po prostu.Są setki kapel i wokalistów śpiewających i grających bardzo fajnie ale dalej to nie ta liga .Włącz np Kozmic Blues Janis i na pewno jak usłyszysz jeszcze raz ,nawet inny utwór będziesz wiedziała że to ona.Taka różnica.Przepraszam
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Puter: wiesz, chodzi mi tylko i wyłącznie o to, że ludzie mają jakiś przezabawny syndrom umniejszania artystom współczesnym nawet, gdy nie ma ku temu wyraźnego powodu, a ślepego wielbienia artystów, którzy nie żyją 20 lubi więcej lat. Nawet, jak nie nagrywali czegoś szczególnie odkrywczego. Po prostu legenda, bo stare i już daje pewną tajemniczością. A jakieś tam młodziaki niech się nie odzywają.
Współczesna muzyka (nie mówię już nawet o Amy, bo
  • Odpowiedz
@ewwww: Hendrix #!$%@? nie muzyk, gitara elektryczna? Serio? Co to za instrument. Wymieniłbym wszystkich na Chopina, Mozarta, Bacha...

Na jakiej podstawie oceniasz ich umiejętności? Na takiej, że tworzyli gatunek, który ma więcej wspólnego z melorecytacją niż ze śpiewem? Są bardziej wymagające gatunki niż rock i twoim tokiem rozumowania oni też gówno nie muzykę robili #bojowkachopina
  • Odpowiedz
@Constantine: Mi mnie nie chodzi o lata. Legendą jest np. Kurt Cobain -rozumiem chociaż dla mnie nic wielkiego nie zrobił, a np. Peter Steel ,Chris Cornell dla mnie super. Ale to po prostu świetni wokaliści którzy przewrotu muzycznego czy czegoś wielkiego nie zrobili.Legendy to dla mnie ktoś co zrobił coś niezwykłego ,ponadczasowego.Oni nie - Amy też
  • Odpowiedz
@Puter: no ja nie wiem... Chociaż w przypadku grunge'u to Soundgarden pierwsze miało większe sukcesy, to Nirvana pierwsza wyważyła drzwi tej szalonej mody. Przewrotem w przypadku tego nurtu było przełamanie prymatu w mediach hair metalu, co raczej było dość potężną zmianą. Rock wtedy zaczął inaczej wyglądać. Oczywiście wtedy było sporo innych nurtów, ale grunge był tym najmocniejszym akcentem w muzyce popularnej. Jak to nie jest dużo, to ja nie wiem, co
  • Odpowiedz
@Puter: przecież co roku w mediach jest szał w rocznicę jej śmierci, a jej największe hity mają po 100-250mln wyświetleń na yt, a zmarła w czasach, kiedy yt dopiero zaczynał być używany do słuchania muzyki (więc większość tych wyświetleń raczej jest z ostatniego czasu) - chciałabym być zapomniana tak jak ona.
  • Odpowiedz