Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę...patrząc na tę opozycję, całe te protesty, wystąpienia "autorytetów", hasła na transparentach...przecież to jest dramat. Wiatr w żagle dla PiSu, kpina z powagi sytuacji...patrząc na to, chodzę z zażenowania po pokoju. #!$%@?, gdybym miał przebicie medialne, to myślę, że tworząc ruch będący miotłą na POPiS, udałoby mi się zgarnąć z 10% poparcia.
#zalesie #polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow #polityka
  • 7
@par-in-parem-non-habet-imerium:

Ja #!$%@?ę...patrząc na tę opozycję, całe te protesty, wystąpienia "autorytetów", hasła na transparentach...przecież to jest dramat. Wiatr w żagle dla PiSu, kpina z powagi sytuacji...patrząc na to, chodzę z zażenowania po pokoju. #!$%@?, gdybym miał przebicie medialne, to myślę, że tworząc ruch będący miotłą na POPiS, udałoby mi się zgarnąć z 10% poparcia.

A #neuropa i tak dalej będzie twierdzić że jesteś przykładem wysypu trolli xD
@bryli
Tylko tu będzie problem z uzasadnieniem, bo uważam rząd PiS za tragedię dla naszego kraju. Może nie sam rząd, bo jestem w stanie podpisać sie pod częścią postulatów tego środowiska, ale teraźniejsze reformy są dramatyczne i naprawdę stanowią zagrożenie ustrojowe. Niemniej, to co zobaczyłem dzisiaj...nie mam na to komentarza. Na pewno nie jest to alternatywa. Mieszanka śmieszności i straszności, ale bez krzty powagi...
@Xianist
Nie rozumiesz. Mogę zająć się merytoryką i wykładaniem "jak krowie na rowie" przeciętnemu Janowi Kowalskiemu ze Szczekocin jaki wpływ (i dlaczego tak negatywny) mają reformy PiS na jego życie. Obnażać populizm tej formacji pracując u podstaw. Pisząc o medialności miałem na myśli dotarcie z tym przesłaniem do szerszego grona odbiorców. Zgromadzenie mi tego nie umożliwi, bo przerodzi sie ono w to, co widziałem dzisiaj...festiwal krzyków i sloganów, które dla tego Jana