Wpis z mikrobloga

@Krs90: Ja go nie lubię bo kiedyś bylem w sklepie patrze izak to #!$%@? myślę podbije zbije piątkę, mowie siema izak i robię high five a on do mnie, hej kolego a masz subka? ja mowie ze nie a on na to nie ma subka nie ma hutsz i #!$%@?ł mi kopa na do widzenia przy okazji wrzucił mi sprajta do wózka i poszedł z Paulinką na dział warzywny.

#pasta
  • Odpowiedz
@Krs90: JEdyne co mu mam do zarzucenia to ze od 2015r stoi w miejscu. Jak patrze na to jego studio dzisiaj, na polskim majorze, to plakac sie chce. ESL, ESEA i inne to galaktyki przed nim. Z takim budzetem i renoma strimy izaka to powinno byc #!$%@? show, a nie takie gowno na #!$%@?. Dobrze ze nie strimuje z domu w gaciach
  • Odpowiedz
@victordeleco2: Rozumiem, że można lubić kłamać, ale to jest już patologiczne kłamanie :D.
W 2015 roku Izak komentował IEM Kato, nawet jeśli miał chwilową przerwę, to nie siedział on przy publice :P
  • Odpowiedz
@victordeleco2: Dodam jeszcze, że mecze Vp Izak nawet komentował, ale wiadomo... W czasie komentowania usiadł sobie koło Ciebie, patrzył się w telefon, napisał post, cofnął się w czasie i dalej komentował ;)
  • Odpowiedz