Wpis z mikrobloga

Grubas u ciotki był , pewnie teraz za dobre wyniki w nauce Łukasza zabrał do kina , potem pójdą do Maca. Na streamie posiedzi z godzinę i pójdzie z Radkiem i resztą na miasto. A wy dalej sypnie donejtami XDD
#danielmagical
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Guziec-Taka_swinia_z_afryki: w dupie byles, gowno widziales. Odpal sobie shoty sprzed kilku miesiecy to zobaczysz, co to prawdziwe dymy. Wlasnie przez takich idiotow, co obrazanie Gochy za ogromna kase (z ktorej wiekszosc i tak trafia do grubasa) uwazaja za swietna rozrywke i "dymy", streamy Magicala nie beda juz nigdy tak dobre, jak chocby na poczatku remontu. Skretyniala gimbowidownia jaka w ostatnim czasie zdobyl grubas rozpiescila go do niewyobrazalnych rozmiarow i calkowicie
  • Odpowiedz
@vegeciak: vegeciak bambrze za | 3.00 zł

Jak ja nie pisze, że mnie kręci obrażanie gochy tylko pisze o tym, że bez grubego te strimy są lepsze, bo grubas tylko stęka jak to ciężko ma w życiu, nikt go nie rozumie i wyzywa małysza. Gocha i Jaca są nieprzewidywalni i gdy są sami to może się o-----ć WSZYSTKO a za obecności grubasa co najwyżej możesz posłuchać "ała ręka mnie boli
  • Odpowiedz
@Guziec-Taka_swinia_z_afryki: dalej nie rozumiesz...

Dla Ciebie prawdziwy stream to obrazanie siedzacej na kanapie gochy przez kilka godzin i jej ciagle ta sama reakcja "p-----l sie szmato j----a w dupe ruchana".

Dla mnie prawdziwy stream to wkladanie glowy do farby za 500zl, niszczenie mebli, palenie rzeczy w pokoju, odpalanie rac o 2-3, glosne krzyki/spiewy widzow tuz pod oknami o tej samej godzinie czy rozrabianie farby wiertarka o 23 (co powodowalo napiecia z sasiadami, przyjazdy policji, strazy, kuratora,
  • Odpowiedz
Przecież jak oni pójdą na miasto to dopiero się zacznie prawdziwy strim. To samo było wczoraj - Goha, Jaca, troll donejty, i p------y Łoboda to soczyste dymy


@Guziec-Taka_swinia_z_afryki: Jeszcze raz powtórzę... Dla mnie obrażanie/trollowanie przez kilka godzin Gochy to nie jest ani prawdziwy stream, ani soczyste dymy. To cwana "sztuczka" pazernego i leniwego grubasa, na którą nabiera się jego obecna, niezbyt rozgarnięta, gimnazjalna widownia. Świniak sadza matkę przed kompem, obrażające/trollujące
  • Odpowiedz