Wpis z mikrobloga

Samą walke można uważać za zbedna, albo za wielkie wydarzenie, mozna kibicowac jednemu albo drugiemu, ale ja sie pytam na #!$%@? ta cala durna szopka? Jezdzenie po calym swiecie dla zrobienia jakis gówno-faceoffow albo trashtalkow. Toż tak nikt chyba nigdy nie reklamowal naprawde historycznych walk, ktore i tak przyciagaly publike przez zawodnikow a nie to jak sie wyzywaja i miotaja na scenie.

#ufc #mma #przemyslenia #gorzkiezale
Pobierz Buntro - Samą walke można uważać za zbedna, albo za wielkie wydarzenie, mozna kibicow...
źródło: comment_j0RyFxFT7GKpQbKzRm043HHLPBVsXVbA.jpg
  • 14
@PascalHens Wiadomo że jest to w jakims sensie logiczne, ale mogliby nie wiem #!$%@?, reklame w wiadomościach u Kurskiego kupić czy cos, a to co robia to jest żenujące. Robia z powaznego sportu wrestling.
@Buntro: Kiedy o to właśnie chodzi. Ta walka nie potrwa długo moim zdaniem, nie ma żadnego znaczenia w sensie sportowym, za to ma wielkie znaczenie jeśli chodzi o kasę i marketing. W przypadku tej walki jest dokładnie na odwrót niż np. w ACB, gdzie reklamują się jako „Less show, more fighting”. Tutaj jest dużo show ale ze sportem w czystej postaci nie ma to nic wspólnego, ja bym to nazwał jako
@fumiasty:
Ale to po prostu napędzanie hypu, ankieta tylko potwierdza, że akcja marketingowa to majstersztyk

@PascalHens:
Panowie, przecież pamiętacie, że gdy Floyd walczył z innymi to robił szopkę wielką szopkę na konferencjach. Teraz jest dokładnie to samo, tyle że kto inny ciągnie ten cyrk i kręcą niesamowitą kasę

Teraz też jest wszystko ustawione, na pewno dogadali bez trashtalku, widzicie, że Floyd nawet w gadce odpuszcza, udaje starego, niepewnego mistrza i