Wpis z mikrobloga

@r3pr3z3nt: Nie sprawdzałem, możliwe, ze zjada z klatkę czy trzy. Tak na logikę, ale to nie powinny to być jakieś duże dropy. Polecam w CM ustawić sobie grip na 80%, wybrać pogodę after the rain i udawać, ze się jedzie na mokrej nawierzchni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RealAKP: OK, doinstaluje i wytestuję. Niestety u mnie te +10 fps robilo roznice, ale widze ze mozna mieszac ten mod pogodowy z innymi efektami post, wiec bede kombinowal z tym Natural MODem - moze da sie wycisnac najlepsze z dwojga.
@r3pr3z3nt: w CM masz tez manager i edytor PPfilters, możesz sobie powyłączać niektóre efekty, możesz tez edytowac ppfilter w notatniku. Dodatkowo możesz ustawić presety, z rożnymi ustawieniami i np. jak sobie hotlapujesz offline to możesz ustawić wszystko na high a na wyścig online jakiś preset z obniżonymi ustawieniami.
@TheSznikers: Odpaliłem sobie ten GBW 3.0 i dodałem ten Reshade, no i powiem szczerze, że wygląda znacznie lepiej. Fajnie jakby te wszystkie efekty pogodowe dało się wykorzystać w lidze, ale wtedy to chyba każdy musiałby mieć tego moda, żeby widzieć to co reszta.