Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podajcie rys charakterologiczny potencjalnego różowego dla mirka będącego starym kissless virgin (starym = już po studiach). Oczywistości typu szczupła, ładna pomijam.
Wg mnie:
a) młodsza - rówieśniczka nie zechce prawika (w sumie żadna nie zechce starego prawika), ale jeżeli już to szybciej załączy się jej instynkt macierzyński. Stary prawik chciałby się jeszcze wyszaleć, a nie pakować się w kredyty i pieluchy. Młodsze loszki nie mają jeszcze wielkiego ciśnienia na deklaracje, pierścionki i inne takie.
b) introwertyczka - stary prawik nie jest duszą towarzystwa, więc lepiej gdyby szukał spokojnego różowego. Taka nie miałaby aż takiego bólu dupy o rzadsze wychodzenie z domu, a oprócz tego prowadząc piwniczący tryb życia miałaby mniej okazji do poznania innego faceta.
W sferze marzeń dodałbym jeszcze
c) dziewica
ale przecież teraz szesnastoletnie loszki ruchają się na potęgę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytaniedoeksperta #tfwnogf #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 34
@AnonimoweMirkoWyznania: Żyje w świecie nie opartym o jakieś stereotypy filmowo-internetowe. Zapraszam do wyjścia na dwór, poznania kliku 16 latek i zobaczenia jak to funkcjonuje w prawdziwości. Akurat ze względu na mój lv i świeżo ukończone technikum (gdzie pierwszaki to chyba lv 16 właśnie) mogę potwierdzić, że 16 latki nie ruchają się na potęgę

AzjatyckaPantera: Musi mieć podobne zainteresowania i spełniać ogólne warunki do tego, żebym sie chciał z nią w ogóle zakolegować, a potem jeszcze dobrze, żeby była różowym paskiem. Ostatni raz jakiegokolwiek nowego 'wartościowego' kolegę poznałem półtora roku temu, różowego nigdy. Przez 'wartościowy' chodzi mi o wartość dla mnie - z większością ludzi po chwili gadania o niczym kończą się tematy do rozmowy.

Zaakceptował: kwasnydeszcz
OPek: @kwasnydeszcz: @nacpanazielonka: ładna =/= 9/10. Ładne co się komu podoba, nieraz 5/10 dziewczyna z sąsiedztwa bardziej komuś podoba się od lali 8/10. Ale niebycie grubą to już mus.
@kwasnydeszcz: 20% bo 20% tak napisało w anonimowej ankiecie? Większość ludzi kłamie w takich ankietach z różnych powodów.
@InsaneMaiden: czy loszki jeżdżące na wózku potrafią uciekać na drzewa?

Zaakceptował: Asterling
Podajcie rys charakterologiczny potencjalnego różowego dla mirka będącego starym kissless virgin (starym = już po studiach).


@AnonimoweMirkoWyznania: Po co tak komplikować? Najpierw przestań być prawiczkiem, naucz się być dobrym kochankiem, dobrze całować itp, co za tym idzie zwiększy się Twoja pewność siebie w stosunku do kobiet, a dopiero później - szukaj kobiety.
A nie odwrotnie. Teraz jesteś pełny kompleksów prawiczka, że nie umiesz być kochankiem, że nie umiesz całować i chcesz