Wpis z mikrobloga

pomożesz dzieciom i debilom


@ElGovanni:

będzie to nie na każdą kieszeń i wymagać sporego skilla w IT.

Dzieci raczej nie mają zbyt dużej kieszeni, a debile zbyt dużego skilla w IT
@FuckoTheClown:
1. VPN to złudna anonimowość
2. Kali ma teraz automatyczny random MAC podczas startu
3. "ProtonMail siedzibę ma w Szwajcarii i nie trzyma logów." nie zgodzę się.
4. "nie mają żadnych logów (choć nie powinniśmy nigdy w to wierzyć, mocnymi argumentami są płatność BTC i lokalizacja w Panamie)" - każdy VPN trzyma logi
5. Włączanie JS gdziekolwiek to już antyopsec, ale jak kto woli
6. Dlaczego nie whonix z qubes?
@dridex: 1. VPN nie zapewnia stricte anonimowosci a bardziej ukrywa uzycie TORa przed wladzami.
3. No #!$%@? mac na stronie glownej jak wol pisze xD
4. "kazdy vpn trzyma logi" bo tak powiedziales? xD #!$%@? mac randomowy mirek wie lepiej niz ownerzy, no po prostu przemadrzaly piwniczak
@FuckoTheClown: to fajnie że ktoś kto może mieć większe pojęcie od Ciebie, jest "dzieciakiem/hejterem/piwniczakiem/idiotą" (pick one).
3. A jak ja napisze na stronie głównej że zapewniam 120% anonimowości, to wszyscy mają wierzyć?
4. No fakt, nie ma żadnych logów. A na urządzeniach sieciowych, w kernelach serwerów pakiety biorą sie z powietrza i nie mają nic wpisane w nagłówkach.

Jeszcze coś ?
@dridex:

fajnie że ktoś kto może mieć większe pojęcie od Ciebie

to, ze tak napiszesz nie znaczy ze tak jest, przemadrzaly gimnazjalisto.

4. Chyba nie odrozniasz logow adresow IP na dyskach od przechowywania w rejestrach CPU i pamieci xD
dobra end, osmieszyles sie tym xD
@FuckoTheClown: no widzę elokwentna dyskusja z hackermanem, prawdziwym bogiem hakerów (elusiven, fir3 - chowajcie sie!), rozumiem że tak jak ja prowadziłeś kiedyś usługę offshore VPN i wszystko na ten temat wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oczywiście serwis VPN za pieniądze z Twojego kupna usługi ($50 max) wynajmie prawnika który będzie ich reprezentował w sprawie ukrywania dowodów.
Nic tu po mnie :)
@dridex: nie, po prostu to tobie wydaje sie ze wszystko wiesz :D i o ile ci mowilem ze sa zalozeni w Panamie i nie maja takich obowiazkow, o tyle jestes idiota i nie doczytales. NIc tu po mnie rowniez :)