Wpis z mikrobloga

Mireczki pomóżcie bo już mam mętlik. Przyszedł czas zmiany samochodu.

Jaki samochód tak do 10k do komfortowej jazdy kupić ? Rozglądam się za jakimś sedanem ewentualnie kombi. Na razie moim faworytem jest Mondeo Mk3 wcześniej brałem pod uwagę Lagunę, ale już się z tego wyleczyłem ;)

#samochody #motoryzacja #pytanie
  • 17
@Mayster90: gdyby laguna była brana pod uwagę tylko po lifcie, to nawet bym rozważał, bo polift jest całkiem ok i się tak nie sypie. Octavią też bym się zainteresował, ale nie wiem czy uda się coś sensownego znaleźć w tej cenie
@Mayster90: Zależy jakie masz priorytety jak ma być tani w zakupie i duży to Mondeo, jak ma być tani w zakupie i przyzwoicie wyposażony to Laguna, a jak ma być dobry i mało awaryjny to stara śpiewka:


O japońcach raczej nie myśl, bo za taką kasę to nie dostaniesz Corolli E12 , a co dopiero mówić jakąś Avensis. Octavia to też nie te pieniądze. Chociaż wydaje mi się że sensowne Mondeo
@Kejran renault przed 2006/2007 jest kobietą, w dodatku bardzo kapryśną. Jak działa, to jest super komfortowo, jak się obrazi, to sam zgadnij o co jej chodzi, bo komunikaty komputera są bardzo przewrotne.
@Mayster90: toyota corolla d4d, pali to 4,5 litra niezależnie od jazdy w combi mieści się wszystko. Tylko zimą się czasem boję czy odpali ale jeszcze lipy nie było :D