Wpis z mikrobloga

Nie sądziłem że kiedykolwiek to powiem o jakiejkolwiek grze ale #wiedzmin3 jest za duży. Ta gra ma taką masę zadań/znajdziek/lokalizacji/dialogów że to się w pale nie mieści.

Mam obecnie przegrane niecałe 60h, 17 lev i nie bylem jeszcze w wyspach skelige i karen moren bo znaczników
"?" nadal jest wchuj pomimo tego źe ciągle jakieś zaliczam . Mam wykupione wszystkie DLC i to mnie przerasta. Jak w Fallouce NV lub 3 potrafiłem chodzić po mapie od jednego krańca do drugiego to w wiedźminie jak przejdziesz 200 kroków to pojawia się coś nowego. Znajdźka która prowadzi na drugi koniec mapy/ zadanie/ cokolwiek.

Jeszcze spoko jak j---e cie eksploracja i poświęcenie np 2h na zdobycie jakiegoś gówna dla samego faktu że go zdobyłeś. Ale jak jesteś zbieraczem w grach i pierwszą z rzeczy w którą inwestujesz to mocny plecak i zmysły to zastanawiasz się dlaczego płacąc jedynie 25 eurosów na promocji z wszystkimi DLC na #steami dostajesz tyle zabawy a zarazem frustracji bo tego jest tak k---a dużo.

Panowie i Panie z #cdprojektred co wy o-----------e. Robicie grę w której gracze narzekają na niskie ceny, w------ą grafikę i zbyt duży i zagęszczony teren do eksploracji :| Nie ładnie

#gry #pcmasterrace
CreativePL - Nie sądziłem że kiedykolwiek to powiem o jakiejkolwiek grze ale #wiedzmi...

źródło: comment_5ZR219yUzfDMBR0PU43cspJA4OIXuLcp.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CreativePL: ja wlasnie pposwiecam urlop na drugie przejscie, pierwszy raz z dodatkami. Juz kolo 100h poswiecilem i Serca z Kamienia dopiero lizniete xD Ale co do swiata to chociaz faktycznie duzy, to takie poludnie Velen dosc puste i moze ktgos mnie zlinczuje ale akurat mapy w grach Bethesdy sa troche ciekawiej skonstruowane. Ale chociaz W3 nie jest bez wad to i tak jest 10/10.
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: ostatnio najbardziej się wciągam w mniejsze gry, dawniej cisnąłem tylko ogromne rpgi po kilka razy jak Baldurs Gate2 itp a teraz jakoś mi się nie chce ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Dogeno: ale wątki poboczne zwykle są lepsze od głównego w grach z otwartym światem XD
  • Odpowiedz
@Jewpacabraa: Mój ukryty autyzm pozwala mi się cieszyć z gry. Jak przejdę grę to nie będzie mi się chciało wracać do misji level 10 samemu będąc na 50 czy tam którymś bo to nie ma sensu ciachać wrogów jednym zamachem.
  • Odpowiedz
@Dogeno: no to taka truskawka na torcie, ale chocby watek z zamachem na Radowida Fał, czy Bestia z Dobrowa (krótki quest) też ciekawe. Ogólnie najlepsze są te misje gdzie trzeba podjąć jakąś ważną dla przyszłości decyzję i one daja radę.
  • Odpowiedz