Wpis z mikrobloga

Sytuacja nieciekawa 28lvl #tfwnogf here. Gdzie szukać dziewczyny wartościowej, a nie #!$%@?? Na tinderze wyświetliła mi się dziewczyna znajomego, chyba nie dla pogaduszek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatnio spotkałem się z taką jedną co masowo się umawia z typami, więc się wycofałem z pseudocastingu, bo jeszcze tak nisko nie upadłem. Wszędzie same szmaciska nawet moja jedyna dziewczyna 1 dzień po zerwaniu już bolca szukała co dowodzi, że ta miłość była #!$%@? warta,a teraz się odzywa jak atencji jej brakuje xD nie mam pomysłu już gdzie szukać. Internet to patologia, kluby patologia. W miejscach do których uczęszczam siłka, praca oczywiście brak fajnych dziewczyn. Jak się pogodzić z samotnością?
#smiercwsamotnosciniedlamnie #depresja #zalesie #feels
  • 20
Gdzie szukać dziewczyny wartościowej, a nie #!$%@??


@brunetroll089: Kościół, jakieś spotkania różańcowe itp.

Internet to patologia, kluby patologia. W miejscach do których uczęszczam siłka, praca oczywiście brak fajnych dziewczyn. Jak się pogodzić z samotnością?


@brunetroll089: Słusznie - w internecie i w klubach nie poznasz żadnej godnej uwagi. A gdzie szukać normalnych? Pewnie chodzisz do mcdonalda itp - nie ma żadnej fajnej kasjerki? Pewnie chodzisz do sklepów - nie ma żadnych
@brunetroll089: może w złym miejscu szukasz. Spotkałem się z dwiema - pierwsza bardzo w porządku, ale nie pykło, z drugą od początku wiedziałem że wyjdzie i z nią jestem. Nieprzebrane pokłady normalności i ciepła. Od razu widać które laski zasługują na przescrollowanie a do których warto się odezwać. Fakt, zagadałem do jednej na milion, ale to dlatego że wiedziałem jakiej kobiety szukam.
@brunetroll089: Ziomuś, jest XXI wiek, dostęp do informacji bez ograniczeń, matematyka i rachunek prawdopodobieństwa na wyciągnięcie reki, logika na talerzu. W dobie tak łatwo dostępnej wiedzy Ty się pytasz, jak szukać wartościowej dziewczyny?
Wybacz mój drogi cumplu, ale fatalnie stawiasz pytanie. Nie ma czegoś takiego jak wartościowa dziewczyna (przy czym nie rozpatrujemy tego pojęcia w warunkach brzegowych).
Jeżeli spojrzeć na relacje międzyludzkie, a szczególnie na relacje miedzypłciowe, opierają się one na
W internecie faktycznie ciężko poznać jaląś godną uwagi, ale w klubach czemu nie? Każdy czasem lubi się pobawić, jakieś spokojne, rozsądne dziewczyny także.


@Kadej: Internet odpada z oczywistych względów (są tam te których nikt nie chciał na żywo), a klub odpada zupełnie z innych względow - w klubie owszem są fajne wartościowe dziewczyny, ale tam podchodząc masz dużo trudniej niż gdziekolwiek indziej (np. na ulicy), bo w klubie one z góry