Wpis z mikrobloga

@starface: nie denerwuj się tak słonko - w przeciwieństwie do nas, Niemcy przechodzą właśnie realny kryzys demokracji i wolności słowa, a mają śmiałość pouczać Polskę, w jaki sposób ma się rządzić. Kuriozum. A środowisko sędziowskie totalnie odleciało i sami sobie zapracowali na ten granat wrzucony w swoje szambo. Żadnej dyktatury i zamachów stanu normalnym ludziom nie wmówicie.
#!$%@?, jak dla mnie to ten dziennik może być i reptiliański. Okładka pokazuje w wymowny sposób do czego zmierzają kolejne reformy PiSu, a wy się brandzlujecie sprawą kapitału gazety.


@starface: O, nawet nie wiedziałem, że to gazeta kapitału i bezpośredniego wpływu niemieckiego. Dzięki.
@starface:

pokazuje do czego zmierzają reformy PISu


do czego? ANIHILACJI NARODU? Kaczyński pociąga wszystkich za sznurki do końca świata? xD wiesz, że on wygra następne wybory dlatego, że ludzie na niego zagłosują, a nie dlatego, że steruje umysłami milionów Polaków? xD Jebe mnie ten człowiek i cała ta partia, ale nie wylewam z tego powodu swoich frustracji za pomocą kinderpolitologicznych wywodów.
nie denerwuj się tak słonko - w przeciwieństwie do nas, Niemcy przechodzą właśnie realny kryzys demokracji i wolności słowa, a mają śmiałość pouczać Polskę, w jaki sposób ma się rządzić. Kuriozum. A środowisko sędziowskie totalnie odleciało i sami sobie zapracowali na ten granat wrzucony w swoje szambo. Żadnej dyktatury i zamachów stanu normalnym ludziom nie wmówicie.


@4tek: ale wiesz, kolego, że Dziennik Gazeta Prawna jest zarządzana przez Infor, który założył Ryszard