Wpis z mikrobloga

Co roku obiecuje sobie że będę kupował mniej książek, żebym potem nie musiał w wakacje wozić wszystkich do domu... W tym roku znowu się nie udało, a cześć z tych które przywiozłem nie mieści się na żadnej półce :(, dlatego mam do oddania:
-Wiedzmin: ostatnie życzenie (duplikat, dostałem całą serię w twardej oprawie).
-Wiedźmin: Miecz przeznaczenia (duplikat).
-Miecz shannary (pierwsza cześć sagi, w sumie klasyka fantasy).
-Ja, inkwizytor sługa boży (opowiadania o Mordimerze).
-Ślepnąc od świateł (miękka okładka, moim zdaniem druga ciekawa książka Żulczyka zaraz po "wzgórze psów").
Wszystkie książki w perfekt stanie- czytane w okładkach bo dostaje #!$%@? jak widzę, że mam gdzieś zagiętą stronę.
Najchętniej oddam jednej osobie bo nie sram złotem żeby opłacić wysyłkę każdej z osobna ().

Nie taguje rozdajo, zależy mi żeby książki trafiły do kogoś kto je przeczyta.
#ksiazki #czytajzwykopem
  • 82
"Pan lodowego ogrodu"


Była gorsza od trylogii husyckiej zdeycdowanie. Nie wczułem się w klimat. Męczyły mnie denne wstawki o magii, jakieś duchy i #!$%@? muje.
Huscka za to była świetna, dlaczego nie znam podobnych książek? (,)
@SymbiotX:
@SymbiotX: Ale mam powalny pomysł. No nic może się przyjmie. Osoba która wygra, robi własne rozdajo ksiażek w wąskiej grupie osób plusujacych ten wpis. Nie oszukujmy się, jeśli ktoś czyta książki to i tak ma pewnie pełne półki i chętnie podzieli się jakimś ciekawym tytułem.
@kurde-moje-pole: po raz 50: pisałem na starcie- to nie jest rozdajo, po prostu książki wysłałem pierwszej osobie która się zgłosiła, nie spodziewałem się w ogóle takiego zainteresowania.
@r2d2_tiriri: osoba której wysłałem książki zobowiązała się do przekazania ich następnej osobie po tym jak je przeczyta.
@SymbiotX:
w Polsce na allegro, kupilem uzywke kindle za 150zl, oddalem siostrze bo wole papierowe ksiazki

ostatnio kupilem to samo dla drugiej siostry z oryginalnym pokrowcem od kindle w zestawie, na ang ebayu
22funty plus 4wysylka, po obecnym kursie lacznie wyszlo ~125zl

*w obu przypadkach czarny kindle 4th gen

to tak a propo cen uzywek