Wpis z mikrobloga

Co roku obiecuje sobie że będę kupował mniej książek, żebym potem nie musiał w wakacje wozić wszystkich do domu... W tym roku znowu się nie udało, a cześć z tych które przywiozłem nie mieści się na żadnej półce :(, dlatego mam do oddania:
-Wiedzmin: ostatnie życzenie (duplikat, dostałem całą serię w twardej oprawie).
-Wiedźmin: Miecz przeznaczenia (duplikat).
-Miecz shannary (pierwsza cześć sagi, w sumie klasyka fantasy).
-Ja, inkwizytor sługa boży (opowiadania o Mordimerze).
-Ślepnąc od świateł (miękka okładka, moim zdaniem druga ciekawa książka Żulczyka zaraz po "wzgórze psów").
Wszystkie książki w perfekt stanie- czytane w okładkach bo dostaje #!$%@? jak widzę, że mam gdzieś zagiętą stronę.
Najchętniej oddam jednej osobie bo nie sram złotem żeby opłacić wysyłkę każdej z osobna ().

Nie taguje rozdajo, zależy mi żeby książki trafiły do kogoś kto je przeczyta.
#ksiazki #czytajzwykopem
  • 82
@czinczinatti: @Melt: @FotDK: @sunniv: @CloudTemplar_: @czaykowski: @Amelie: Książki wysłane zostają do użytkownika @Bialy_Mis, który po przeczytaniu zobowiązał się do wysłania ich kolejnemu mireczkowi/mirabelce, czy zrobi to na zasadzie wyboru osoby czy losowania- już jego sprawa.
@tuttifruttis: @matiit: Jak już pisałem wcześniej, nie mogę się przemóc do czytników, ale chyba poszukam jakiegoś jako dodatek.
@zdjecie_z_wenszem: Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, dlatego
@mardory: Trylogia Husycka, Malezjanska Księga Poległych (wsiąkniesz na dłuuuugo, a dodam że pierwsza część w mojej opinii jest nawet troszkę słabsza od reszty serii, także będzie jeszcze lepiej niż na starcie :D), bierz się też za Sandersona ("droga królów" polecam na start).