Wpis z mikrobloga

@cebulandia: Czego się spodziewasz we wpisach pod tym tagiem? Samych pytań jakie moto do 1000CBL? Tagować mogę, ale mało Ci to pomoże, bo tagi nie działają ( ͡º ͜ʖ͡º) Zawsze zostaje #czarnolisto jeśli kłuje Cię w oczy zdjęcie motocykle pod tagiem #motocykle

@b2_spirit: Ubezpieczenie mam cholernie drogie (70Ł/miesiąc), bo nie przekroczyłam jeszcze magicznej bariery 25 lat, nie mam pełnego prawka (samo CBT) i mam 3
@b2_spirit: Ten konkretny kosztował 1800Ł, ale ciut starsze roczniki tego modelu można znaleźć w granicach 1000-1300Ł Niestety demon szybkości to to nie jest - do 100kmh może i się rozpędzi, ale ja zazwyczaj jeżdżę ok. 80kmh na trasie. Moim zdaniem to taka optymalna prędkość, żeby się za bardzo nie wlec, ale też nie katować małego silnika. Czasami brakuje mocy, no ale to jednak 125cc więc nie narzekam - na początek w
@Gixaar: Bardzo mała prędkość i dużo szczęścia - motocykl się ślizgnął może ostatnie 2-3 metry. Bardziej się bałam, że mi się droga skończy na boku auta niż, że się wywalę. Niemniej gacie pełne, nie polecam.

@Bartisss: Barrhead, niedaleko Glasgow.