Wpis z mikrobloga

mirki

o #!$%@? tutaj chodzi? wczoraj "przyszła" mi paczka zamówiona przez kuriera- płatności dokonałem z góry przez allegro, dzwoni mi koleś dzień wcześniej, ja w robocie, że ma paczkę, mówię, że po 15 albo następnego dnia mogę to odebrać- a on, że po 15 to on już nie będzie w tym rejonie i mi zostawi przecznicę ode mnie w jakimś gówno punkcie w monopolowym, zgodziłem się
- ten był z glsu

dzisiaj mi "przyszła" następna paczka - nawet koleś do mnie nie zadzwonił, tylko dostałem smsa o 10, że kurier nie zastał nikogo pod adresem i paczka leci do jakiegoś gówno punktu + link do śledzenia przesyłki:
13.07.2017 14:07
Przesyłka w UPS Access Point™
Warszawa, PL
13.07.2017 14:03
Dostarczone do UPS Access Point™
13.07.2017 08:58
Nie zast. klienta przy pr. doręcz.; paczka zost. dost. do pobliskiego UPS Access Point™ (do odbioru przez klienta).

-ten był z upsu

o co tutaj #!$%@? chodzi? jak bym chciał odebrać paczkę, to bym se zamówił paczkę z poczty polskiej a nie #!$%@? kuriera, ostatni raz płaciłem z góry gdy do wyboru był tylko kurier albo jakieś paczkomaty, i puszczę dwa "nie polecam" - niech se ci sprzedawcy z allegro nawiązują współpracę z porządnymi firmami a nie jakimś syfem, w którym siedzą "kurierzy" z dwustoma paczkami na dzień i je zostawiają po jakiś punktach, cóż mogę więcej zrobić?( ͡º ͜ʖ͡º)

tego z dzisiaj(akurat nie tak bardzo istotna rzecz- izotoniki) to chyba nawet nie zamierzam odbierać, po jakim czasie to zwrócą do nadawcy?

#gownokurier #kurier #ups #gls #pocztapolska #boldupy
  • 23
  • Odpowiedz
@oswaldlazar: skoro masz konto na allegro to możesz założyć w łatwy sposób na sendit i sam zamawiać sobie kuriera z odbiorem towaru u sprzedawcy. Wtedy będą jeździli według twoich zasad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MichalQ20: już? no to tak:
do kogo niby miałem zadzwonić?( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba do google, bo zanim kurier do mnie nie zadzwonił nie miałem jego numeru i nie wiedziałem z jakiej firmy jest

a i co to za usługa do wykupienia i za ile, żeby kurier do mnie dzwonił zanim podjedzie pod adres?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oswaldlazar:
oczywiście, że @MichalQ20 ma rację co do każdego elementu.

Zamówiłeś produkt z usługą kurierską, która polega na podjęciu próby doręczenia w kolejnym dniu roboczym o dowolnej godzinie w ciągu dnia (nie wdając się w szczegóły konkretnych firm kurierskich). Próba doręczenia została podjęta w obu przypadkach, jednak adresata niestety nie zastano pod wskazanym adresem. Powinieneś się cieszyć, że mogłeś odebrać przesyłki w pobliskich punktach odbioru, bo w innych firmach pewnie musiałbyś
  • Odpowiedz
@u-cichego Nawet jeżeli sprzedawca standardowo nie oferuje takich dodatkowych opcji to co za problem jest do niego napisać i za dodatkową opłatą dokupić takie opcje. No ale po co, przecież za 15 zł można mieć kuriera na własność,.
  • Odpowiedz